Tusaş Personel Alımı 2018

1984 senesinde kurulan TUSAŞ, insanlı ve insansız hava araçlarının tasarımını, geliştirmelerini gerçekleştirmektedir. Bu hizmetlerin yanı sıra bir çok hizmeti bulunan TUSAŞ, bu hizmetlerini sürdürmek için bazı boş iş pozisyonları için personel eleman ilanı yayınlamıştır. TUSAŞ'ın yayınladığı bu personel eleman alımı ilanlarının detaylarını öğrenmek istiyorsanız konumuzun devamını inceleyebilirsiniz.

TUSAŞ 2018 yılı içinde kaç personel elemanı bünyesinde görevlendirecek, çalıştıracak bir bilgi yok fakat; internet ortamında bulunan iş ilanı kariyer adresinde 14 adet görev yeri bulunmaktadır. TUSAŞ yeni iş ilanlarını yayınlayacağı zaman yine sizlere aşağıda verilmiş kariyer adresini kullanmaktadır.

- ELEKTRO-OPTİK SİSTEM MÜHENDİSİ
- ELEKTRONİK HARP SİSTEM MÜHENDİSİ
- AVİYONİK SİSTEM TASARIM MÜHENDİSİ
- FAYDALI YÜK ENTEGRASYON MÜHENDİSİ

TUSAŞ personel eleman alımı iş ilanları bu yıl için yukarıdaki gibi gerçekleştirilecek olup Türk Havacılık ve Uzay Sanayinin bu ilanlarının haricinde de çeşitli iş ilanları ilgili kariyer adresinde bulunmaktadır. Sizlerde yukarı listede bulunan itfaiyeci ve faydalı yük entegrasyon mühendisi gibi ilanların başvuru detaylarını, diğer şartlarını incelemek daha sonrasında başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda verilmiş olan link sayfasından işlemlerinizi yapabilirsiniz.

TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi bünyesinde oluşan yeni iş ilanlarını ve uygun iş pozisyonlarını listelerken internet ortamında yer alan kariyer - iş ilanı sitelerini kullanmaktadır. TUSAŞ'ın kullandığı kariyer sayfası aşağıda verilmiş olup ilgili sayfadan güncel ilanları takip edebilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tusas-turk-havacilik-ve-uzay-sanayi-a-s-is-ilanlari-c1042-p456/
Tusaş Personel Alımı 2018 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder