Tüvtürk Personel Alımı yapıyor

Yıllık olarak araç muayene işlemlerini gerçekleştiren Tüvtürk, bu işlemlerini sağlayabilmek amacı ile bünyesinde yer alan birçok uygun iş pozisyonuna personel eleman alımları yapacaktır. Sizlerde birçok bölgeden, birçok iş pozisyonuna alım yapacak olan Tüvtürk'de çalışmak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz bilgileri inceleyebilirsiniz.

Başvuru: Tüvtürk açık iş pozisyonlarını, güncel iş ilanlarını yayınlarken farklı kariyer sayfalarını tercih etmektedir. Bunun için şirkete iş başvurusunda bulunacaklar aşağıda verdiğimiz Tüvtürk iş ilanı sitesine giderek başvuru işlemlerini yapabilirler.

Tüvtürk'de uygun olan iş pozisyonları şöyledir; ( ilanlar değişebilir )
- Müşteri Kabul Görevlisi(Muğla)
- Araç Muayene Teknisyeni ( Bursa )
- Müşteri Kabul Görevlisi
- İstasyon Amiri(istanbul)
- Araç Muayene Teknisyeni
- Egzoz Emisyon Teknisyeni
- Araç Muayene Teknisyeni ( Düzce )
- Araç Muayene Teknisyeni ( Sakarya )

Tüvtürk personel alımı iş ilanları 2017 yılı için bu şekilde verilmiştir. Bu iş ilanlarının haricinde birçok çeşitli iş ilanı bulunan Tüvtürk'ün yayınlamış olduğu bu iş ilanlarını tek tek incelemek, başvuruda bulunmak veya Tüvtürk'ün diğer iş ilanlarını incelemek istiyorsanız ilgili iş ilanı sitesine gidebilirsiniz.
Tüvtürk 2017 yılında kaç personeli bünyesine dahil edecek net bir bilgi yok fakat şirketin iş ilanı sayfasında 23 tane güncel iş pozisyonu bulunuyor. Ayrıca Tüvtürk bünyesinde yeni iş pozisyonları olduğu zamanlar yine aynı kariyer sayfasından yararlanarak iş ilanlarını yayınlamaktadır.

www.kariyer.net/tuvturk-is-ilanlari-c5996-p30877
Tüvtürk Personel Alımı yapıyor Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder