Çalık Enerji Personel Alacak

Çalık Holding'in bünyesinde bulunan Çalık Enerji, 1998 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Enerji sektöründe faaliyetlerine devam etmekte olan Çalık Enerji çok sayıda ve farklı iş pozisyonlarına personel eleman alımı gerçekleştirecektir. Enerji firmasının bünyesinde personel eleman olarak çalışmak istiyorsanız makalemizde ki Çalık Enerji iş ilanı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Çalık Enerji bu yıl içinde kaç kişiyi bünyesinde görevlendirmeyi, çalıştırmayı planlıyor bilgi yoktur. Ancak enerji firmasının kariyer - iş ilanı sayfasında 45 adet görev yeri bulunmaktadır. Çalık Enerji bu iş pozisyonlarının arasına her geçen gün boş iş pozisyonu olduğunda yeni ilanlarını eklemeye devam etmektedir.

Çalık Enerji firmasının kariyer adresinde bulunan bazı iş ilanları aşağıda yer almaktadır;
- PERSONEL UZMANI
- KONTRAT UZMANI
- SÖZLEŞME VE HAKTALEP ŞEFİ
- ARAZİ KAMULAŞTIRMA UZMAN
- SAP FI UZMANI
- MÜHENDİSLİK MÜDÜRÜ
- PROJE MÜDÜR YARDIMCISI

Çalık Enerji personel alımı iş ilanları araştırmalarımıza göre yukarıda bulunan iş pozisyonları üzerine alım yapacak olup bu iş pozisyonlarının dışında da toplamda 45 iş pozisyonu kariyer adresinde bulunmaktadır. Enerji firmasının yayınladığı kontrat uzmanı, arazi kamulaştırma uzmanı ve proje müdür yardımcısı alımı ilanlarının detaylarını öğrenmek, şartlarını inceleyerek başvuruda bulunmak için aşağıda verilen Çalık Enerji iş ilanı sayfasına gidebilirsiniz.
Başvuru: Çalık Enerji şirketi iş pozisyonlarını ve iş ilanlarını listelerken aşağıda bulunan kariyer sayfasını kullanmaktadır. Bunun için enerji şirketine başvuruda bulunacak olanlar aşağıdaki kariyer sayfasına giderek güncel iş ilanlarını inceleyebilir ve başvurularını yapabilirler.

http://www.kariyer.net/calik-enerji-a-s-is-ilanlari-c5717-p30600
Çalık Enerji Personel Alacak Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder