Bizim Market Personel Alımı 2017

Bizim Market iş başvuru formu hakkında bilgilere makalemiz üzerinden ulaşabilir ve ilgili insan kaynakları adresinden markete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Türkiye’de yükselen bir marka değerine sahip olan Bizim Market, perakende alanına dayalı vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda kaliteli ve ekonomik fırsatları müşterilerine sunarak gün geçtikçe büyümüş ve bu büyüme evresine hitaben çok sayıda kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine ciddi katkılarda bulunmuştur. Çıtasını her geçen gün arttırarak daha da büyüyen Bizim market 2016 yılında daha fazla personele ihtiyaç duyduğundan sürekli olarak yönetici, kasiyer, stant tanıtım personeli ve farklı birçok pozisyonda personel alımı yapmaktadır. Bizim Market personel alımı üzerine vermiş olduğu ilanlar neticesinde birçok kişiyi bünyesinde istihdam etmiş olup, Türkiye’nin birçok yerinde bulunan mağazası için halen açık pozisyonlarda personel ihtiyacının olduğunu belirtmektedir.
Hızlı bir ilerleme kaydeden marka, bünyesi dâhiline katmak istediği bay ve bayan personel ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli ilan sitelerine veya kendi insan kaynakları sayfasında bulunan Bizim Market iş başvuru formu ekranında bulunan alanları doldurmalarını sağlayarak kendi kriterlerine uygun ve tecrübe sahibi iş arayan kişilere istihdam sağlamaktadır. Sizlerde bu büyük marka çatısı altında kaliteli bir işe sahip olmak istiyorsanız başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

http://www.bizimtoptan.com.tr/tr-TR/Page/Show/715/is-basvurusu.html
Bizim Market Personel Alımı 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder