Acunmedya Personel Alımı İş İlanları 2017

Acunmedya iş başvurusu yapacağı zaman sizlere konumuzda vermiş olduğumuz Acunmedya insan kaynakları sayfasını kullanmaktadır. Şirketi insan kaynakları sayfasına giderek güncel iş ilanlarının olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Son yılların medya sektörü alanında büyük projelere imza atan Acun Medya, yapmış olduğu büyük projeler ile Türkiye’nin en çok izlenilen yarışma programları başta olmak üzere birçok dizide de emeği geçen bir kuruluştur. Medya sektöründe her alanda kendini geliştirmek ve daha yükseğe tırmanmak adına her bir yıl içerisinde belirli tarih aralıklarında personel alımı yaparak kadrosunu daha dinamik ve daha güçlük bir hale getirmektedir. Acun Medya personel alımı her yıl olduğu gibi 2016 yılında da birçok pozisyona ihtiyaç duymaktadır.
Türkiye’nin en büyük personel ilan sitelerinde özel bir alanı bulunan Acun Medya iş başvuru formu üzerinden binlerce insanın başvurularını inceleyerek aralarında yetenek ve uzmanlık alanları bulunan kişileri kadrosuna dâhil etmek için hemen mülakata çağırmaktadır. Pozisyon ve alım sayısı açıklanmadan verilen ilanların tümünde sadece başvuru yapan kişinin belli kriterlere sahip ve aynı zaman’da uzman olduğu alanlara ya da yeteneğe sahip kişilere öncelik verildiği bilinmektedir. Sizlerde eğlenceli bir iş içerisinde istihdam görmek istiyorsanız Acun Medya resmi web sitesinden veya çeşitli kariyer sitelerinden kuruluşun ilanlarını takip ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.

https://www.secretcv.com/firma/acun-medya-is-ilanlari
Acunmedya Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder