Kiptaş Personel Alımı İş İlanları 2017

Kiptaş personel alımı ilanlarını incelemek isteyen adaylar resmi insan kaynakları sayfasına giderek eğer varsa ilanları inceleyebilirler. Bizim en son incelediğimiz insan kaynakları sayfasında herhangi güncel iş ilanı bulunmamaktadır. Ayrıca Kiptaş staj başvurusu yapmak isteyenler 2016 yılı için staj alımları dolmuştur. Yani 2016 yılında Kiptaş stajyer alımı yapmayacaktır. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Kiptaş markası Türkiye’nin önde gelen ve en kaliteli inşaat şirketlerinden biri olup, İstanbul’da mevcut çarpık kentleşme alanlarına yönelik yapmış olduğu başarılı projeler doğrultusunda kendini ispatlamış dev bir kuruluştur. İnşaat alanında birçok kişiye istihdam sağlayan Kiptaş, aynı zaman’da İETT otobüslerinin şoför alımlarına da bakmakta olup, tecrübeli ve bu alanda insan hayatına değer veren kişilere istihdam sağlamak kaydıyla personel ilanları vermektedir. Kiptaş personel alımı üzerine ilan sitelerinden çok kendi resmi web sitesinde bulunan insan kaynakları sayfasından çalışmak isteyen kişilere sunmuş olduğu formu eksiksiz bir şekilde doldurarak başvuru yapmalarını istemektedir.


                Yapılacak olan başvuru ekranında belirtilen tüm alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız, insan kaynakları yöneticileri tarafından incelenmekte olduğu için büyük bir önem taşımaktadır. Kitap iş başvuru formu üzerinde bulunan önceki deneyimleriniz, tecrübeli olduğunuz alanlar, varsa referanslarınız ve diğer tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız faydanıza olacağı gibi, en kısa zamanda sizlere ulaşabilmeleri için adres ve diğer iletişim bilgilerini hatasız olarak doldurmanız gerekmektedir.
Kiptaş şoför alımı var mı diye merak eden bir çok kişi de bulunmakta olup, bu kişileri bilgilendirmek istiyoruz. Kiptaş insan kaynakları adresinde belirtilen bir bilgiye göre Kiptaş şoför alımı yoktur ve Kiptaş üzerinden İETT şoför alımı yapılmamaktadır. Bu not resmi internet adresi üzerinden yayınlanmıştır. 

http://www.kiptas.istanbul/tr/kiptas/insan-kaynaklari
Kiptaş Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder