Brisa Bridgestone Personel Alımı İş İlanları 2016

Brisa Bridgestone Personel Alımı İş İlanları 2016

Sabancı Holding'in iştiraklerinden birisi olan Brisa Bridgestone şirketi 2016 yılının gelmesi ile birlikte çok sayıda iş pozisyonu için işçi personel eleman alımı gerçekleştirmektedir. Brisa Bridgestone lastik şirketinin alım ilanlarını takip ederek başvuru sağlamak isteyenler aşağıdan Brisa Bridgestone insan kaynakları detaylarını inceledikten sonra ilgili sayfa üzerinden şirketin ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

Uzun senelerdir lastik sektöründe hizmet sunan ve bu sektördeki çalışmalarına devam etmek için çok sayıda ilan yayınlayıp personel alımı yapan Brisa Bridgestone, bakım teknisyeni, sistem uzmanı, makine teknik ressamı ve pazarlama hizmetleri gibi bir çok iş alanında ilan yayınlamıştır. Bu ilanların tamamı için aşağıyı takip edebilirsiniz.

Brisa Bridgestone şirketinin kariyer ve insan kaynakları adresinde yer alan ilanlardan bazıları;

- Makine Teknik Ressamı Aksaray
- Industrial Engineer
- Electrical Engineer
- Development Engineer (Mechanical) İzmit
- Pazarlama Hizmetleri Satınalma Uzmanı
- Bakım Teknisyeni
- Alternatif Kanallar Satış Yöneticisi
- Sistem Uzmanı


Brisa Bridgestone personel alımı iş ilanları 2016 yılı içinde bu tarzda verilmiş olup, bu ilanların haricinde çok sayıda alım ilanı bulunmaktadır. Lastik şirketinin yayınladığı bu ilanların başvuru detaylarını, aranan niteliklerini ve eğitim seviyesi gibi detayları incelemek isteyenler aşağıda bulunan kariyer adresine gidebilirler. Ayrıca lastik şirketi ilanlarını genellikle Aksaray, Kocaeli, İstanbul ve Türkiye geneli gibi bir çok bölgeden alım yapmaktadır.

www.kariyer.net/brisa-bridgestone-sabanci-a-s-is-ilanlari-c1013-p139/
Brisa Bridgestone Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder