Vefa İlaç Personel Alımı İş İlanları 2016

Vefa İlaç Personel Alımı İş İlanları 2016

İlaç sektöründe hizmet vermekte olan Vefa İlaç, 2016 yılının gelmesi ile birlikte bir kaç iş pozisyonu için personel alımı gerçekleştirecektir. Vefa İlaç şirketinin çatısı altında 2016 yılı içinde çalışmak ve iş sahibi olmak isteyenler makalemizin devamından şirketin yayınlamış olduğu iş ilanlarını inceleyerek ilgili insan kaynakları, kariyer adresinden iş başvurusunda bulunabilirler.

Vefa İlaç personel alımı iş ilanları 2016 yılı içinde aşağıda yer alan 3 iş pozisyonu için yayınlanmış olup, şirketin bu ilanlarının dışında başka güncel iş ilanı bulunmamaktadır. Eğer sizlerde ilaç şirketinin kariyer adresinde yayınlamış olduğu ihracat uzmanı, kalite kontrol analisti ve arge laboratuvarı uzmanı ve uzman yardımcısı gibi iş pozisyonlarının başvuru şartlarını incelemek istiyorsanız ilgili kariyer adresine gidebilirsiniz.

Vefa İlaç şirketinin yayınlamış olduğu iş ilanlarından bazıları;

- İhracat Uzmanı,
- ARGE Laboratuvarı Uzmanı ve Uzman Yardımcısı,
- Kalite Kontrol Analisti,


Vefa İlaç personel alımı iş ilanları 2016 senesi itibari ile bu tarz ilanlar üzerine verilmiştir. Şirket bu 3 iş pozisyonuna toplamda ne kadar personel alımı gerçekleştirecek bu konu hakkında da bir bilgi bulunmamaktadır. Alım sayısına ilişkin açıklama yapmayan Vefa İlaç, bu ilanlarının dışında da açık iş pozisyonu oluştukça sizlere verilmiş olan kariyer adresinden ilanlarını yayınlamaktadır.

www.kariyer.net/vefa-ilac-sanayii-ve-tic-ltd-sti-is-ilanlari-c49476-p47322/
Vefa İlaç Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder