Yüzüncü Yıl Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016

Yüzüncü Yıl Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016

Sağlık hizmetleri alanında uzun süredir faaliyette bulunan ve bu faaliyet, çalışmalarına uzman kadrosu ile devam edecek olan Yüzüncü Yıl Hastanesi, bir çok iş pozisyonu için alım ilanı yayınlamıştır. 2016 yılında Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi bünyesinde görevde bulunmak isteyenler hemen aşağıdan Yüzüncü Yıl Hastanesi insan kaynakları bilgilerini inceleyebilir ve daha sonrasında hastanenin kariyer adresine giderek işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Yüzüncü Yıl Hastanesi personel alımı iş ilanları 2016 senesi içinde konumuzda bulunan açık iş pozisyonları için verilmiştir. Konumuzda bulunan Yüzüncü Yıl Hastanesinin yayınladığı temizlik görevlisi, tıbbi sekreter, ebe, pratisyen hekim ve dahiliye uzmanı gibi iş pozisyonlarının başvuru detaylarını inceleyerek başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda bulunan hastane insan kaynakları adresine gidebilirsiniz.

Yüzüncü Yıl Hastanesinin yayınlamış olduğu çeşitli güncel iş ilanları şöyledir;
- Temizlik Elemanı,
- Ebe,
- Pratisyen Hekim,
- Dahiliye Uzmanı,
- Tıbbi Sekreter,


Yüzüncü Yıl Hastanesi personel alımı iş ilanları 2016 yılında bu gibi iş pozisyonları alım düzenleyecektir. Ayrıca özel hastanenin diğer güncel iş ilanlarını incelemek ve başvuruda bulunmak için hemen aşağıda bulunan Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi insan kaynakları, kariyer adresine giderek gerekli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hastanenin ilanlarına başvuruda bulunmak için buraya tıklayınız.
Yüzüncü Yıl Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder