Multinet Personel Alımı İş İlanları 2016

Multinet Personel Alımı İş İlanları 2016

Multinet şirketi akıllı kart teknolojisi alanında hizmet sürmektedir. 1999 yılında bu alandaki çalışmalarına başlayan Multinet şirketi 2016 yılında da bu tarz hizmetlerine devam edeceği için 11 adet güncel iş ilanına personel alımı yapacaktır. 2016 yılında Multinet şirketinde çalışmak isteyenler makalemizin devamından Multinet insan kaynakları adresine gidebilir ve ilgili ilanlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Multinet personel alımı iş ilanları 2016 yılında aşağıda yer alan iş pozisyonları ve meslekleri için listelenmiştir. Ayrıca Multinet şirketi bu alımlarını Ankara, Adana, Gaziantep ve Eskişehir gibi bölgelerden gerçekleştirecek olup, şirketin yayınladığı satış uzmanı, bölge satış yöneticisi, saha operasyon uzmanı ve kamu satış yönetmeni gibi alım ilanlarının başvuru şartlarını ve diğer bilgilerini inceleyerek başvuruda bulunmak için şirketin kariyer adresine gidebilirsiniz.

Multinet şirketinin listelediği çeşitli iş ilanlarından bazıları;

- Saha Operasyon Uzmanı
- İstanbul Bölge Satış Yöneticisi
- Tele-Satış Uzman Yardımcısı
- Kamu Satış Yönetmeni
- Eskişehir Bölge Satış Yöneticisi
- Software Developer
- Satış Uzmanı
- Tele-Satış Takım Lideri


Multinet personel alımı iş ilanları 2016 senesinde bu iş pozisyonlarına ne kadar alım düzenleyecek bilinmemektedir. Eğer sizlerde Multinet akıllı kart teknolojileri şirketinde 2016 yılında bulunmak ve iş sahibi olmak istiyorsanız firmanın insan kaynakları adresine gidebilirsiniz. Bunların yanı sıra Multinet şirketi yeni ilan yayınlayacağı zaman yine aşağıda verilmiş olan kariyer sayfasını kullanarak ilanlarını listelemektedir.

www.kariyer.net/multinet-kurumsal-hizmetler-a-s-is-ilanlari-c15425-p5950
Multinet Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder