Kavanlar İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2017

Kavanlar İnşaat, 40 yılı aşkın süredir inşaat alanında faaliyet sürdürmekte ve bir çok projeye imza attı. Bu gerçekleştirdiği projelere hız kesmeden 2017 yılında da devam edeceği için bazı açık iş pozisyonları için personel alımı yapmayı düşünmektedir. Sizlerde 2017 yılında inşaat alanında iş sahibi olmak istiyorsanız Kavanlar İnşaat insan kaynakları sayfasına giderek gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

İnşaat şirketinin başarılı ve sağlam projelere imza atmasının sebebi ise İzmit ve Körfez Kavanlar Hazır Beton tesisleridir. Bu tesislerde kendi ürettiği hazır beton ile başarısına başarı katmaya devam ediyor. Sizlerde inşaat şirketinin bünyesine dahil olmak istiyorsanız Kavanlar İnşaat iş ilanı sayfasına gidebilirsiniz.

Kavanlar İnşaat personel alımı iş ilanları 2017 yılının gelmesi ile birlikte aşağıda bulunan iş pozisyonları için verilmiştir. Sizde Kavanlar İnşaat şirketinin listelemiş olduğu garson ve muhasebe finans uzmanı ilanlarının eğitim seviyesini ve şartlarını inceleyerek iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız inşaat şirketinin insan kaynakları adresine gidebilirsiniz.

Kavanlar İnşaat personel alımı iş ilanları 2017 da listelenmiş olan iş pozisyonları şöyledir;

- Garson,
- Muhasebe Finans Uzmanı,


Kavanlar İnşaat personel alımı iş ilanları 2017 da bu iki iş ilanı üzerine yapılacak olup, yeni ilanı olursa yine sizlere verilmiş olan adresten ilanlarını listelemektedir. İnşaat şirketinin bu iki iş pozisyonu için ne kadar personel alımı yapacağı belli değildir. Alım sayıları hakkında bilgi vermeyen Kavanlar İnşaat şirketine iş başvurusu yapmak isteyenler ilgili kariyer, iş ilanı adresine gidebilirler.

İlan ayrıntıları için buraya tıklayınız.
Kavanlar İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder