Kastamonu Belediyesi Personel Alımı İş İlanları 2016

Kastamonu Belediyesi Personel Alımı İş İlanları 2016

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2016 yılının belli dönemlerinde de yeni ilanlar yayınlama olasılığı bulunan Kastamonu Belediyesinde çalışmak ve görev almak isteyenler makalemizde vermiş olduğumuz Kastamonu Belediyesi insan kaynakları, kariyer adresine giderek gerekli incelemelerinizi yapabilir ve belediyenin güncel iş ilanı varise iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kastamonu Belediyesi, ilin ihtiyaçlarını karşılamak ve diğer gereksinimlerini giderme amacı ile belli zaman aralıklarında memur personel alım ilanları yayınlamaktadır. Kastamonu ilinde ikamet eden kişiler büyükşehir belediyesinde görev almak istemekte ancak belediyenin güncel ilanı olmadığı için bu imkanı yakalamıyor. Bunun nedeni ise belediye sürekli olarak ilan yayınlamıyor olmasıdır.

Kastamonu Belediyesi personel alımı iş ilanları 2016 da toplamda kaç kişiyi bünyesine katmayı planlıyor yine bu bilgiler de bulunmamaktadır. Yukarıda söylediğimiz gibi bu alım sayılarının ortaya çıkabilmesi, netlik kazanabilmesi için Kastamonu belediyesi insan kaynakları birimi yeni ilanlarını yayınlaması ile ortaya çıkabilmektedir.


Kastamonu Belediyesi personel alımı iş ilanları 2016 yılında hangi iş pozisyonları, meslekleri üzerine alım yapacak bilinmiyor. Bu bilgilerin bulunmamasının sebebi ise belediye insan kaynakları biriminin yeni ilan yayınlamamış olmasıdır. Eğer belediye 2016 yılında güncel ilan yayınlarsa hangi iş pozisyonlarına alım yapacağı netlik kazanacaktır. Ancak geçtiğimiz yıllarda belediyenin ilanlarını incelediğimizde ilçe belediye ilanlarının yayınlandığını fark ediyor ve geçici işçi alımı, itfaiye eri ve zabıta memuru alım ilanlarına rastlıyoruz. Bu ilanlarını bu sene içinde yayınlayacak mı bilemiyoruz.

- ilan.memurlar.net

Kastamonu Belediyesi Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder