Eshot Personel Alımı İş İlanları 2016

Eshot, İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan ve İzmir ilinin şehir içi ulaşımını sağlayan otobüs şirketlerinden birisidir. Uzun süredir bu alanda hizmet sunan Eshot şirketinin uzun ismi ise Elektrik Su Havagazı Otobüs ve Troleybüs'tür. İlerleyen zamanlarda elektrik ve su bölümleri ayrılmıştır. Bu bölümler Gediz Edaş ve İzsu olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Günümüzde Eshot olarak sadece otobüs işletmeciliği alanında çalışmalarına devam etmektedir.

1943 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak kurulan ve 2014 yılı verilerine göre 1,400'den fazla araç filosu ile şehir içi ulaşımı sağlamaktadır. Çeşitli bölgelerde de garajları yer almaktadır. Sizlerde Eshot insan kaynakları bilgilerini incelemek istiyorsanız aşağıdan gerekli açıklamalara ulaşabilirsiniz.

Eshot personel alımı iş ilanları 2016 yılının gelmesi ile birlikte hangi iş pozisyonları için alım düzenleyeceği henüz belli değildir. Otobüs işletmesinin resmi insan kaynakları sayfasında 2016 yılı alımları hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Bu tarz bilgilere yer vermeyen İzmir otobüs işletmesi 2016 yılı içinde alım yapacak mı bilinmemektedir.


Eshot personel alımı iş ilanları 2016 senesinde bünyesine ne kadar kişi alacak bu konu hakkında da bir bilgi bulunmamaktadır. Eshot insan kaynakları ve diğer ilan sitelerini incelediğimizde 2016 yılında hiçbir alım ilanı bulunmayan otobüs işletmesi ilerleyen zamanlarda alım gerçekleştirecek mi bir bilgi bulunmamaktadır. Bu gibi bilgilere resmi sitesi üzerinde bulunan insan kaynakları sayfasında da yer verilmemiştir.

Eğer sizlerde resmi sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasını incelemek ne gibi bilgilerin yer aldığını takip etmek istiyorsanız aşağıdaki adrese gidebilirsiniz.

http://www.izelman.com.tr/11/insan-kaynaklari

Eshot Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder