Bayer Personel Alımı İş İlanları 2017

1863 senesinden bu yana ilaç sektöründe hizmet sunan ve bu hizmetlerine devam edecek olan Bayer şirketi 2016 yılında bir çok iş pozisyonu için alım düzenleyecektir. İlaç şirketinin bünyesinde 2016 yılında çalışmak isteyenler makalemiz üzerinden Bayer insan kaynakları detaylarına ulaşabilir ve açık olan iş pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirler.

Bayer her sene belli zaman aralıkları ile bünyesine personel alımı yapmaktadır. İlaç şirketinin bu personel alımı ilanlarından yararlanmak, faydalanmak isteyenler hemen aşağıdan ilanların detaylarını inceleyebilir daha sonrasında kariyer sayfasına ulaşarak başvuru şartlarını inceleyebilirler.

Bayer personel alımı iş ilanları 2017 senesi için makalemizde yer alan iş pozisyonları, meslekleri üzerine gerçekleştirilecek olup, bu alımlarını Ankara, Erzurum, Diyarbakır, İstanbul, Denizli, Antalya ve Trabzon gibi bölgelerden yapacaktır. Sizlerde ilaç şirketinin genel başvuru, tıbbi tanıtım sorumlusu, ıslah teknikeri ve diğer iş pozisyonlarının genel niteliklerini inceleyerek iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız ilgili adrese gidebilirsiniz.

Bayer İlaç şirketinin listelediği bazı iş ilanları şöyledir;
- Information Technology Customer Services Manager
- GENEL BAŞVURU
- Health Economics Pricing&Reimbursement Specialist
- Islah Teknikeri (Biber)
- Tıbbi Tanıtım Sorumlusu
- Field Service Representative
- Product Manager


Bayer personel alımı iş ilanları 2016 da konumuzda bulunan pozisyonlar üzerine listelenmiştir. İlaç şirketi bu iş pozisyonlarına kaç kişiyi dahil edecek net bir bilgi bulunmamaktadır. Alım sayılarına ilişkin bir bilgi vermeyen Bayer şirketinin yayınladığı iş pozisyonlarına iş başvurusunda bulunmak isteyenler aşağıdan şirketin kariyer sayfasına gidebilirsiniz. Ayrıca Bayer şirketi yeni eleman alımı ilanı yayınlayacağı zaman sizlere sunulmuş olan kariyer sayfasını kullanmaktadır.

http://www.kariyer.net/bayer-is-ilanlari-c3651-p28534/
Bayer Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

1 yorum:

Recep Yalçın dedi ki...

Slm mekanik tesisat ısıtma soğutma yangın havalandirma sistemleri üzerine her işlemi yapıp uygulamaktayiz uzman usta kadromla mekanik tasironlugu yapmaktayım sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum 05322981659

Yorum Gönder