OYAK Personel Alımı İş İlanları 2018

OYAK Personel Alımı İş İlanları 2018

OYAK - Ordu Yardımlaşma Kurumu şirketi 1946 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Merkezi Ankara'da bulunan OYAK şirketi Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının yardımlaşma ve emeklilik fonu gibi işlemlerinin gerçekleştirmesi amacı ile kurulmuştur. Bu işlemlerine 2016 yılı içinde de devam edecek olan OYAK şirketi çok çeşitli iş pozisyonları için ilanlar yayınlamış ve bu ilanlarına çok sayıda alım gerçekleştirecektir. En az ilkokul mezunu gibi bir çok eğitim seviyesine hitap eden ilanları ile 2016 yılında bir çok kişiye iş imkanı verecek olan OYAK'da yer almak isteyenler makalemiz üzerinden detayları inceleyebilirler.

Ülkemizin sayılı başarıyı yakalamış şirketlerinden, firmalarından birisi olan Oyak, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl içinde de bir çok kişiyi bünyesine katacaktır. Ancak bünyesine dahil edeceği personelleri seçerken bir çok şarta tabi tutan Oyak firmasının ilanlarını incelemek isteyenler aşağıdan incelemelerini gerçekleştirebilir.

OYAK personel alımı iş ilanları 2018 senesi içinde aşağıda bulunan iş pozisyonları için yayınlamış olup, bu ilanlarının haricinde de çok sayıda güncel iş ilanı bulunmaktadır. Eğer sizlerde OYAK şirketinin yayınladığı teknisyen, özel güvenlik görevlisi, temizlik elemanı, servis elemanı ve şube yatırım uzmanı gibi ilanlarının başvuru şartlarını ve diğer istenen şartları incelemek daha sonrasında ilanlara başvuruda bulunmak için firmanın kullandığı kariyer adresine aşağıda ulaşabilirsiniz.

OYAK PERSONEL ALIMI 2018

- Teknisyen,
- Özel Güvenlik Görevlisi,
- Temizlik Elemanı,
- Servis Elemanı,
- Şube Yatırım Uzmanı

OYAK personel alımı 2018 yılı itibari ile yukarıda bulunan iş pozisyonlarına toplamda kaç alım yapacak bilinmemektedir. Bu ilanların haricinde de çok sayıda ilanı yer alan şirketin diğer ilanlarına ulaşmak istiyorsanız aşağıda verilmiş olan iş ilanı, kariyer adresine gidebilirsiniz.
BAŞVURU İŞLEMLERİ ?

Oyak firmasının yukarıda bulunan ilanlarına başvuru yapmak isteyenler aşağıda yer alan kariyer sayfasına gidebilir ve güncel ilanları takip ettikten sonra ilanlara "başvur" butonunu kullanarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

www.yenibiris.com/oyak-genel-mudurlugu-is-ilanlari?firma=84319
OYAK Personel Alımı İş İlanları 2018 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder