Şube Müdürü Maaşları 2016

Şube Müdürü Maaşları 2016

Memur konumunda olduklarından şube müdürleri maaşlarına da aynı dönemde ve aynı oranda zam yansımaktadır. 2016 memur maaşlarına yapılan ocak ayının % 3'lük zammı Şube Müdürleri için de aynıdır. Zam yüzdesi aynı olsa da aldıkları artış aynı değildir. Çünkü çalışma konumlarına göre aldıkları maaş miktarı değiştiği için yansıyan % 3'lük oran da farklı rakamlara tekabül etmektedir.

Şube Müdürleri çalıştığı şubedeki en kıdemli kadro olduğundan en fazla maaşı onlar almaktadır. Çalıştıkları şubenin bütün bilgi ve belge işlerinden sorumlu olmasının yanı sıra çalıştığı şubenin yönetiminden de sorumludur. 2016 Ocak ayının zammı ile Şube Müdürü Maaşlarına Yansıtılan Zam 250 TL. ile 300 TL. arasında bir rakam olarak belirlenmiştir. Yani 2015 yılında aldıkları maaştan aşağı yukarı 300 TL. civarında daha fazla maaş alacaklardır.

Şube Müdürü Maaşları 2016

Şube Müdürü Maaşlarına 2016'da da diğer memurlar gibi ilk 6 ay ve ikinci 6 ay olarak yıl içinde 2 defa % 3'lük bir zam yansıyacaktır. İlk altı aydaki zammın yansıması ile 4.100 TL. bir maaş rakamı ortaya çıkmaktadır.


Şube Müdür Maaşları da devlet bünyesinde çalışan bütün memurların maaşlarına yansıyan aile yardımı ve çocuk yardımı ekini almaktadır.Evli olup çocuğu olmayan bir şube müdürünün alacağı aile yardımı ortalama 200 TL. iken evli ve çocuk sahibi olan şube müdürleri de 300 TL.'ye kadar varan bir çocuk yardımı alacaklardır. Bu rakam şube müdürünün çocuğunun okul durumuna göre de değişmektedir. Mesela ilköğretimde okuyorsa farklı bir ödeme üniversitede okuyorsa farklı bir ödeme almaktadırlar.
Şube Müdürü Maaşları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder