Medical Park Personel Alımı İş İlanları 2016

Medical Park Personel Alımı İş İlanları 2016

Medical Park Hastaneler Grubu, 1995 yılında çalışmalarına başlamış ve kurulduğu günden bu yana sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde 2016 yılında çalışmak isteyenler makalemizde verilmiş olan Medical Park iş ilanı bilgilerini inceleyerek ilgili sayfadan Medical Park Hastanesine başvuruda bulunabilirler.

Medical Park personel alımı iş ilanları 2016 senesi için aşağıda verilmiş olan uygun iş pozisyonları üzerine gerçekleştirilecektir. Medicak Park Hastaneler Grubunun çağrı merkezi müşteri temsilcisi, kurumsal iletişim uzmanı ve mali işler müdürü gibi iş ilanlarının başvuru şartlarını incelemek ve ilanlara başvuruda bulunmak için hastanenin iş ilanı sayfasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Medical Park Hastanesinde bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- Çağrı Merkezi Yöneticisi
- Otomasyon Teknikeri ve Teknisyeni
- Part Time Kadın Hastalıkları ve Doğum Hekimi
- Mali İşler Müdürü
- Mali İşler/ Finans Uzman Yardımcısı
- Kurumsal İletişim Uzmanı
- Elektrik ve Mekanik Teknisyenleri

Medical Park Hastaneler Grubu 2016 yılında yukarıda bulunan iş pozisyonlarına toplamda ne kadar işçi personel alacak bilemiyoruz fakat; Medical Park Hastanesinin ilanlarını listelediği kariyer iş ilanı web sayfasında 25'den fazla açık iş pozisyonu bulunmakta olup, bu ilanların arasına her geçen gün yeni ilanlarını da dahil etmektedir.


BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Medical Park hastaneler gurubu yeni iş ilanlarını ve çeşitli iş pozisyonlarını listelerken aşağıda bulunan kariyer sitesini kullanmaktadır. Hastaneler gurubunun ilanlarını inceleyerek başvuruda bulunmak isteyenler aşağıdaki kariyer sitesine giderek başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Medical Park Personel Alımı İş İlanları için buraya tıklayınız.
Medical Park Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder