Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

Ülkemizin başarılı bankalarından birisi olan Garanti Bankası, güvenlik alımlarına bu senede devam ediyor. Yeni yayınladığı ilan ilen bünyesinde görevlendirmek ve çalıştırmak üzere güvenlik görevlisi alımı yapacak olan Garanti Bankasında çalışmak isteyenler aşağıdan Garanti Bankası güvenlik görevlisi alım ilanının tüm detaylarını inceleyebilir ve sonrasında ilgili Garanti Bankası kariyer adresinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR ?

Garanti Bankası güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyenler aşağıdan aranan şartları inceledikten sonra bankanın kariyer, iş ilanı adresine konumuz üzerinden ulaşabilir ve bu verilen kariyer sayfasından başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

GÜVENLİK ALIMI ŞARTLARI

- En az lise mezunu olmak,
- Tercihen deneyimli,
- Askerlik görevini yapmış,
- Deneyimsiz adayların 25 yaşını aşmamış
- Deneyimli adayların 28 yaşını aşmamış olması,
- Silahlı çalışma sertifikasına sahip olma aranan şartlar arasında bulunmaktadır.

Garanti Bankası güvenlik görevlisi alımı şartları bu şekilde verilmiş olup, bu şartların dışında da daha fazla bilgiye ve şarta ulaşmak isteyenler konumuzda verdiğimiz Garanti Bankası kariyer, iş ilanı adresine giderek tüm detaylara ulaşabilirsiniz.


Garanti Bankası güvenlik alımları 2015 ve 2016 yılları arasında kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak yeni güvenlik görevlisi alımı yapacağı zaman yine sizlere konumuzda verdiğimiz kariyer sayfasını kullanarak yeni güvenlik görevlisi alım ilanlarını yayınlamaktadır.

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı
www.yenibiris.com/garanti-bankasi/guvenlik-gorevlisi-is-ilani/649283
Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder