Kumtel Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Kumtel Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

1972 yılından bu yana faaliyet ve çalışmalarını sürdüren Kumtel şirketi sektördeki hizmetlerine devam edebilmek amacı ile bünyesine işçi personel alımı gerçekleştirecektir. Kumtel firmasının alım yapacağı bu ilanları incelemek ve başvuruda bulunmak isteyenler makalemizde bulunan Kumtel iş ilanı bilgilerini inceleyebilirler.

Kumtel personel alımı iş ilanları araştırmalarımıza göre aşağıda yer alan uygun iş pozisyonları için verilmiş olup şirketin bu ilanlarından başka iş ilanı bulunmamaktadır. Eğer sizlerde Kumtel şirketinin bu iki ilanı olan satış temsilcisi ve servis bakım elemanı alımı gibi ilanlarının başvuru şartlarını ve diğer bilgilerini incelemek istiyorsanız konumuzda verdiğimiz Kumtel iş ilanı adresine giderek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kumtel şirketinin listelemiş olduğu çeşitli iş ilanlarından bazıları şöyledir;

- Satış Temsilcisi
- Servis Bakım Elemanı

Kumtel bu yıl içinde ne kadar işçi personeli bünyesinde çalıştıracak, görevlendirecek bilemiyoruz ancak şirketin internet üzerinde bulunan kariyer adresinde 2 tane görev yeri listelenmiş olup şirket yeni iş ilanı yayınlayacağı zaman yine sizlere verilen kariyer sayfasından ilanlarını listelemeye devam etmektedir.

Kumtel firması güncel olan iş ilanlarını ve uygun iş pozisyonlarını listelerken aşağıda verilmiş olan kariyer adresini kullanmaktadır. Başvuruda bulunacak olanlar aşağıda yer alan kariyer adresine giderek ilanları takip edebilir ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kumtel Personel Eleman Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/kumtel-a-s-is-ilanlari-c4954-p29837/
Kumtel Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

1 yorum:

Zeynep Uzun dedi ki...

Dışardan lise okuyorum elim çabuk is istiyorum

Yorum Gönder