Hürriyet Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Hürriyet Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Medya ve gazetecilik alanında hizmetlerini sürdüren Hürriyet, 1948 yılında sektöre giriş yapmıştır. 1948 yılından bu yana gazetecilik ve medya alanında hizmetlerini sürdüren Hürriyet, çeşitli boş iş pozisyonları için ilanlar yayınlamıştır. Eğer sizlerde bu sene içinde medya ve gazetecilik alanında çalışmak istiyorsanız Hürriyet'in yayınlamış olduğu ilanları inceleyerek ilgili sayfadan başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

BAŞVURU İŞLEMİ NASIL OLACAK?

Hürriyet bünyesinde oluşan boş, uygun iş pozisyonlarını ve iş ilanlarını listelerken internet ortamında bulunan kariyer sayfasını kullanmaktadır. Bu nedenle şirkete başvuruda bulunacak olanlar konumuzda bulunan Hürriyet iş ilanı sayfasına giderek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Hürriyet'de listelenen bazı iş ilanları şöyledir;
- Baskı Operatörü
- Saha Satış Uzmanı
- Bobin Operatörü

Hürriyet personel eleman alımı iş ilanları araştırmalarımıza göre yukarı listede yer alan iş pozisyonlarına yapılacak olup gazete ve medya şirketinin bu ilanlarının haricinde de başka ilanları, iş pozisyonları ilgili kariyer adresinde bulunmaktadır. Eğer sizlerde Hürriyet firmasının yayınladığı baskı operatörü, saha satış uzmanı ve bobin operatörü gibi diğer ilanları da inceleyerek başvuruda bulunmak istiyorsanız firmanın kariyer adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hürriyet bu yıl içinde bünyesine ne kadar personel eleman çalıştıracak, görevlendirecek bilemiyoruz. Şirketin internet ortamında yer alan iş ilanı - kariyer adresinde 60 adet görev yeri bulunmaktadır. Hürriyet bünyesine yeni alım yapacağında ise yine aşağıda bulunan kariyer - iş ilanı adresini kullanarak ilanlarını yayınlamaktadır.

Hürriyet Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.

Hürriyet Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder