Aselsan Personel Alımı İş İlanları 2017

Aselsan Personel Alımı İş İlanları 2017

Ülkemizin başarılı ve önemli kuruluşlarından birisi olan Aselsan, bünyesinde ürettiği elektronik cihazlar ve yazılımlar ile Türk Silahlı Kuvvetlere hizmet vermektedir. 1975 senesinde çalışmalarına başlayan ve o yıldan bu yana sektörde hizmet veren Aselsan, bu yıl içinde de personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Aselsan şirketinin bünyesinde bulunmak ve iş sahibi olmak istiyorsanız konumuzda Aselsan iş ilanı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

ASELSAN personel alımları bu yıl içinde de gerçekleştirilecek olup ve bu alımlarına neredeyse her sene devam etmektedir. Aselsan personel alımı gerçekleştirirken oldukça titiz davranarak başarılı, etkili ve verimli çalışanları bünyesine dahil etmektedir. Eğer sizlerde Aselsan bünyesinde çalışmak istiyorsanız sizlere aşağıda verilmiş olan insan kaynakları sayfasına gidebilirsiniz.

Aselsan personel alımı iş ilanları bu yıl içinde kaç iş pozisyonu için alım yapacak ve kaç kişiyi bünyesine dahil edecek bilemiyoruz. Bünyesine alım yaparken ne kadar kişi alacağını belirtmeyen Aselsan, insan kaynakları sayfasından yapılan başvuruları değerlendirerek alımlarını tamamlamaktadır.


BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL OLACAK?

Aselsan şirketi bünyesine personel alımı yapacağı sıra aşağıda verilen kariyer - insan kaynakları sayfasını kullanmaktadır. Şirkete başvuru işleminde bulunacak olanlar aşağıdaki kariyer - insan kaynakları sayfasına giderek başvuru işlemlerini yapabilirler.

Aselsan Personel Alımı İş İlanları
http://www.aselsan.com.tr/tr-tr/kariyer/aselsanli-olmak/Sayfalar/Is-Basvurusu.aspx
Aselsan Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder