Sportive Personel Eleman Alımı İş İlanları

Sportive Personel Eleman Alımı İş İlanları

1980 senelerinde kurulan Sportive şirketi ülkemizde spor perakende alanında yer alan lider şirketlerden birisidir. Spor sektörünün çeşitli markalarını tek çatı altında toplayan ve müşterilerine hizmet veren Sportive şirketi bünyesinde görevlendirmek üzere personel eleman alımları yapacaktır. Sektörünün lider şirketlerinden birisi olan Sportive'de sizde çalışmak istiyorsanız detayları konumuzdan inceleyebilirsiniz.

Sportive personel eleman alımı iş ilanları aşağıdaki pozisyonlar için verilmiş olup bu ilanlarının dışında da bir çok çeşitli güncel ilanı bulunmaktadır. Bu pozisyonların haricinde yeni iş pozisyonu oluştuğu zamanlarda yine internet üzerinde bulunan kariyer, iş ilanı sayfasını kullanan Sportive firmasının aşağıdaki ilanları hakkında bilgi almak, ilanların şartlarını takip ederek başvuruda bulunmak için Sportive iş ilanı adresine gidebilirsiniz.

Sportive şirketinde listelenmiş, yayınlanmış bazı iş ilanları şöyledir;
- Muhasebe ve Lojistik Personeli
- İdari İşler Personeli_Elektrik Teknisyeni
- Depo Elemanı
- Satış Danışmanı
- Kasiyer

Sportive personel alımları bu yıl içinde kaç kişi ile yapılacak bilinmiyor fakat internet ortamında yer alan kariyer, iş ilanı web adresinde 8 iş pozisyonu üzerine ilan yayınlamıştır. Sportive şirketi bünyesinde yeni iş pozisyonu oluştukça yine sizlere aşağıda verdiğimiz kariyer iş ilanı adresini kullanarak ilanlarını güncellemeye devam etmektedir.


Sportive firması bünyesinde yeni oluşan iş pozisyonlarını listelerken, yayınlarken internet üzerinde yer alan kariyer adresini kullanmaktadır. Bunun için şirkete başvuruda bulunacak olanlar aşağıda verdiğimiz Sportive iş ilanı adresine giderek firmanın ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

Sportive Personel Eleman Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/sportive-is-ilanlari-c13704-p4057
Sportive Personel Eleman Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder