Borusan Personel Alımı İş İlanları 2017

Borusan Personel Alımı İş İlanları 2017

Borusan Holding'in temelleri 1944 yılında İstikbal Ticaret'in kurulması ile atılmıştır. Uzun yıllardır faaliyetlerine devam etmekte olan Borusan Holding, bu faaliyetlerine devam etmek ve müşteri hizmetlerini sürdürmek için bazı iş pozisyonları için personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Borusan Holding'in çatısı altında çalışmak isteyenler konumuzda verilen Borusan iş ilanları detaylarını inceleyebilirsiniz.

Borusan personel alımı iş ilanları bu yıl içinde aşağıda bulunan meslekler ve iş pozisyonları üzerine gerçekleştirilecek olup Borusan grubunun bu uygun iş pozisyonlarının dışında ilanı bulunmamaktadır. Eğer sizlerde Borusan Grubunun aşağıda yer alan bara ustası, kumlama operatörü ve boya operatörü gibi alım ilanlarının detaylarını incelemek ve ilanlara başvuruda bulunmak için Borusan iş ilanı adresine gidebilirsiniz.

Borusan şirketinin listelemiş olduğu bazı iş ilanları şöyledir;
- Boru Ustası - Borucu
- Elektrik Teknisyeni
- Mekanik Paketleme Tasarımcısı (Borulama)
- Mekanik Teknik Ressam
- Argon ve Elektrik Kaynakçısı
- Boya Operatörü
- Kumlama Operatörü
- Bara Ustası

Borusan firması bu yıl içinde bünyesine ne kadar personel eleman alımı düzenleyecek bir bilgi yok fakat; internet ortamında bulunan kariyer - iş ilanı adresinde 8 adet görev yeri listelenmiştir. Firma yeni iş ilanı yayınlayacağı zaman konumuzda verilmiş olan kariyer - iş ilanı adresini kullanarak ilanlarını listelemeye devam etmektedir.


Borusan Grubu yeni iş ilanlarını ve uygun iş pozisyonlarını listelerken sizlere konumuzda bulunan ilan sayfasını kullanmaktadır. Borusan Grubunun ilanlarını incelemek ve ilanlara başvuruda bulunmak için aşağıda bulunan Borusan iş ilanları sayfasına giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Borusan Personel Alımı İş İlanları
www.kariyer.net/borusan-grubu-is-ilanlari-c8526-p44162
Borusan Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder