Armine Personel Alımı İş İlanları

Armine Personel Alımı İş İlanları

Uzun yıllardır giyim sektöründe hizmet vermekte olan Armine, kurulduğu zamandan bu yana hızla büyümüş ve günümüze kadar başarılı olarak gelebilmeyi başarmıştır. Giyim sektöründeki başarısını sürdürmek için bünyesine personel eleman alımı yapacak olan Armine'de sizlerde çalışmak istiyorsanız konumuzda verilen Armine iş ilanı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Armine personel alımı iş ilanları bu yıl için aşağıda verilen iş pozisyonları, meslekleri üzerine yapılacaktır. Firmanın bu uygun iş pozisyonlarının haricinde başka ilanı kariyer adresinde bulunmamaktadır. Sizlerde Armine şirketinin yayınladığı depo sorumlusu, mağaza müdürü ve desinatör gibi ilanlarının detaylarını, başvuru şartlarını inceleyerek başvuruda bulunmak istiyorsanız firmanın iş ilanları sayfasına gidebilirsiniz.

Armine şirketinde yer alan bazı iş pozisyonları şöyledir;
- Depo Sorumlusu
- Mağaza Müdürü
- Desinatör

Armine şirketi bu yılda kaç kişiyi bünyesinde görevlendirecek, çalıştıracak bilinmiyor ancak; şirketin internet ortamında yer alan kariyer adresinde 3 adet görev yeri listelenmiştir. Armine bu görev yerlerinin arasına bünyesinde boş iş pozisyonu olduğuna yenilerini de eklemeye devam etmektedir.


Armine şirketi bünyesinde oluşan çeşitli iş pozisyonlarını ve iş ilanlarını listelerken aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasını kullanmaktadır. Bu nedenle şirketin aşağıdaki kariyer sayfasına giderek ilanları inceleyebilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

Armine Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Armine Personel Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder