Alrazi Hotel Personel Alımı İş İlanları

Alrazi Hotel Personel Alımı İş İlanları

Ülkemizde otelcilik alanında bulunan ve hizmetlerini sürdüren Alrazi Hotel, bünyesinde görevlendirmek ve çalıştırmak üzere çok sayıda personel eleman alımı yapacaktır. Sizlerde otelcilik alanında iş sahibi olmak istiyorsanız Alrazi Hotel'in yayınladığı uygun iş pozisyonlarını takip ederek ilgili sayfadan başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Alrazi Hotel personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılı içinde aşağıda yer alan meslekler ve iş pozisyonları üzerine gerçekleştirilecektir. Hotel'in aşağıda bulunan iş pozisyonlarının dışında da bir çok iş ilanı kariyer adresinde bulunmaktadır. Sizlerde Alrazi Hotel'in teknik servis personeli, satış müdürü ve kat hizmetleri görevlisi ilanlarının şartlarını ve detaylarını öğrenmek istiyorsanız hotel'in kariyer iş ilanı adresine gidebilirsiniz.

Alrazi Hotel'in listelemiş olduğu çeşitli iş ilanları aşağıda bulunmaktadır;

- Teknik Servis Personeli
- Alrazi Hotel Kaptan Garson
- Alrazi Hotel Satış Müdürü
- Satış Müdürü
- Kat hizmetleri görevlisi

Alrazi Hotel 2015 yılı içinde kaç kişiyi bünyesinde çalıştıracak, görevlendirecek bilinmiyor fakat; kariyer sayfasında 22 adet görev yeri bulunmaktadır. Hotel bu görev yerlerini sürekli olarak güncellemekte ve yeni ilanlarını eklemeye devam etmektedir.


Alrazi Hotel şirketi uygun, boş iş pozisyonlarını listelerken aşağıda bulunan kariyer sayfasını kullanmaktadır. Bunun için hotel'e başvuruda bulunacak olanlar verilen kariyer sayfasına giderek ilanları inceleyebilir ve başvurularını yapabilirler.

Alrazi Hotel Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Alrazi Hotel Personel Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder