Akçansa Personel Eleman Alımı İş İlanları

Akçansa Personel Eleman Alımı İş İlanları

Sabancı Holding'in bünyesinde bulunan Akçansa şirketi 1996 yılında iki şirketin birleşmesi ile faaliyetlerine başlamıştır. Çimento sektöründe bulunan ve uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermeye devam eden Akçansa Çimento bir çok personel eleman alımı yapacaktır. Sizlerde bu şirketin bünyesinde çalışmak istiyorsanız makalemizden detayları takip ederek ilgili sayfadan başvurularınızı yapabilirsiniz.

Akçansa personel eleman alımı iş ilanları bu yıl için makalemizde yer alan uygun iş pozisyonları, meslekleri üzerine listelenmiştir. Şirketin bu iş ilanları haricinde daha fazla iş ilanı firmanın kariyer iş ilanı sayfasında bulunmaktadır. Eğer sizlerde aşağıda yer alan genel başvuru, tesis sorumlusu ve üretim işçisi gibi ilanlar hakkında detaylı bilgi almak, genel niteliklerini takip etmek ve sonrasında başvuruda bulunmak için firmanın iş ilanı adresine gidebilirsiniz.

Akçansa'da listelenmiş olan bazı iş ilanları aşağıda yer almaktadır;
- Genel Başvuru
- Production Engineer
- Tesis Sorumlusu
- Elektrik Bakım Mühendisi
- ÜRETİM/BAKIM İŞÇİSİ
- Üniversite Stajyeri
- Kemerburgaz Agrega Tesis Sorumlusu

Akçansa şirketinin internet üzerindeki kariyer adresini incelediğimizde yukarıda bulunan açık iş pozisyonlarına rastladık. Şirket bu yılda kaç işçi personel alımı düzenleyecek bilemiyoruz ancak; Akçansa iş ilanı adresinde 12 adet görev yeri bulunmaktadır. Yeni iş ilanları yayınlayacağında ise yine aynı iş ilanı sayfasını kullanmaktadır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?
Akçansa şirketi uygun, boş olan iş pozisyonlarını ve çeşitli iş ilanlarını internet üzerinde bulunan kariyer adresini kullanarak yayınlamaktadır. Firmanın kariyer adresine aşağıdan ulaşarak güncel olan iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Akçansa Personel Eleman Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/akcansa-cimento-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c27928-p19697/
Akçansa Personel Eleman Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder