Yum Turkey Personel Alımı İş İlanları

Yum Turkey Personel Alımı İş İlanları

1997 yılından bu yana sektördeki çalışma ve faaliyetlerini sürdüren Yum Turkey, bu çalışmalarına devam edebilmek için bünyesinde oluşan boş pozisyonları için personel eleman alımları düzenleyecektir. Yum Turkey şirketinin bünyesinde yer almak istiyorsanız konumuzdan şirketin iş ilanı bilgilerini takip edebilirsiniz.

Yum Turkey şirketi bünyesinde oluşan yeni iş pozisyonlarını ve iş ilanlarını listelerken internet ortamında bulunan kariyer adreslerini kullanmaktadır. Şirketin güncel olan ilanlarını inceleyerek başvuruda bulunmak isteyenler bu kariyer adresine aşağıdan ulaşarak işlemlerini gerçekleştirebilir.

Yum Turkey şirketinin yayınlamış olduğu iş ilanlarından bazıları şöyledir;
- KFC TAKIM ARKADAŞLARI -FULL TIME
- KFC EVLERE SERVİS SÜRÜCÜSÜ
- KFC TAKIM ARKADAŞLARI -PART TIME
- PİZZA HUT TAKIM ARKADAŞLARI -FULL TIME
- PİZZA HUT TAKIM ARKADAŞLARI -PART TIME
- Pizza Hut Motorlu Kurye

Yum Turkey personel alımı iş ilanları bu yıl için yukarıda bulunan boş iş pozisyonları üzerine listelenmiştir. Şirketin yukarıda bulunan güncel iş ilanlarının haricinde de ilgili kariyer adresinde ilanları yer almaktadır. Sizlerde yukarıda yer alan servis sürücüsü ve motorlu kurye gibi ilanların detaylarını incelemek istiyorsanız makalemizde yer alan iş ilanı adresine gidebilirsiniz.


Yum Turkey şirketi bu yıl için bünyesinde kaç personeli çalıştıracak, görevlendirecek bilinmemekte ancak Yum Turkey firmasının internet üzerinde yer alan kariyer - iş ilanı adresinde 11 tane uygun görev yeri bulunmaktadır. Yum Turkey şirketi bünyesinde boş iş pozisyonu olduğunda yine ilgili iş ilanı kariyer sayfasını kullanarak ilanlarını listelemektedir.

Yum Turkey Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/yum-turkey-is-ilanlari-c1145-p1579/
Yum Turkey Personel Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder