Pirelli Personel Alımı İş İlanları 2016

Lastik sektörünün başarılı şirketlerinden birisi olan Pirelli, geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği personel alımlarına 2016 yılı içinde de devam etmektedir. 2016 yılı itibari ile sektörünün başarılı lastik şirketinin bünyesinde çalışmak isteyenler makalemiz üzerinden Pirelli insan kaynakları sayfasına ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

1872 senesinde lastik alanında hizmetlerine başlamış olan ve bu alandaki hizmetlerine devam edebilmek için 2016 yılında çeşitli iş pozisyonları için alımlar düzenleyecektir. Şirketin 30.000'i aşan personeli bulunmakta ve bu personellerin arasına her geçen gün yeni kişileri de dahil etmektedir. Sizlerde bu personellerin arasına dahil olmak istiyorsanız şirketin insan kaynakları sayfasını ziyarette bulunabilirsiniz.

Pirelli personel alımı iş ilanları 2016 yılı için aşağıda bulunan meslekler, pozisyonlar üzerine gerçekleştirilecek olup lastik şirketinin aşağıda bulunan ilanlarının haricinde daha fazla ilanı kariyer adresinde bulunmamaktadır. Aşağıda yer alan genel başvuru, hazine uzmanı, genel muhasebe uzmanı ve sipariş yönetimi uzmanı gibi güncel iş ilanlarının şartlarını, genel niteliklerini ve eğitim seviyesini incelemek için ilgili Pirelli insan kaynakları adresine gidebilirsiniz.

Pirelli personel alımı iş ilanları 2016 yılı içinde vermiş olduğu güncel iş ilanları şöyledir;

- Genel Başvuru İstanbul, Kocaeli Türk Pirelli Lastikleri A.Ş.
- Planning & Controlling Specialist,
- Van Area Salesman Van,
- Product Management Specialist,
- Sipariş Yönetimi Uzmanı,
- Genel Muhasebe Uzmanı,
- Hazine Uzmanı,


Pirelli personel alımı iş ilanları 2016 da konumuzda verilmiş olan pozisyonlar için verilmiş olup, bu yayınlanmış olan ilanlara ne kadar alım düzenleyecek bilinmemektedir. Lastik şirketinin alım sayıları belli değil ancak sizler şirketin insan kaynakları, iş ilanları adresine giderek diğer ilanları inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/pirelli-is-ilanlari-c1236-p2579/
Pirelli Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder