Özel Çorlu Medianka Hastanesi Personel Alımı İş İlanları

Özel Çorlu Medianka Hastanesi Personel Alımı İş İlanları

Seçkin kadrosu ile sağlık sektöründe hizmet vermekte olan Çorlu Medianka Hastanesi, bazı boş iş pozisyonları için iş ilanları yayınlamıştır. Hastanenin bu ilanlarını takip ederek iş başvurusunda bulunmak isteyenler aşağıdan detayları inceleyerek ilgili adresten özel hastaneye iş başvurusunda bulunabilirler.

Çorlu Medianka Hastanesi personel alımı iş ilanları bu yıl da aşağıda bulunan uygun pozisyonlar için listelenmiştir. Hastanenin bu aşağıdaki ilanlarının dışında ilan yoktur. Sizlerde uzman doktor ve radyoloji uzmanı ilanları hakkında bilgiye ulaşmak istiyorsanız ilgili hastanenin iş ilanı adresine gidebilirsiniz.

Özel Çorlu Medianka Hastanesinin listelediği bazı iş ilanları;
- KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı
- Radyoloji Uzmanı
- Uzman Doktor

Çorlu Medianka Hastanesi bu yılda kaç personel elemanı bünyesinde çalıştıracak, görevlendirecek bilemiyoruz fakat hastanenin internet ortamındaki kariyer iş ilanı web sayfasında 3 tane boş iş pozisyonu listelenmiştir. Hastane bu iş pozisyonlarına açık iş pozisyonu oldukça yeni ilanlarını da dahil etmektedir.

Çorlu Medianka Hastanesi bünyesinde oluşan boş iş pozisyonlarını yayınlamalarını internette bulunan iş ilanı adresleri aracılığı ile yapıyor. Bunun için hastaneye iş başvurusunda bulunacak olanlar bu kariyer adresine aşağıdan ulaşarak güncel olan ilanlara başvuruda bulunabilirler.

Özel Çorlu Medianka Hastanesi Personel Alımı İş İlanlarına ulaşmak için;
http://www.kariyer.net/ozel-corlu-medianka-hastanesi-is-ilanlari-c89058-p0
Özel Çorlu Medianka Hastanesi Personel Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder