Onur Air Personel Alımı İş İlanları 2016

Onur Air Personel Alımı İş İlanları

1992 yılında faaliyetlerine başlayan Onur Air, Türk havacılık sektöründe müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye'nin köklü özel hava yolu şirketi olan Onur Air, bulunduğu sektördeki hizmetlerine devam etmek için bünyesine işçi personel alımları düzenleyecektir. Onur Air şirketinin bünyesinde çalışmak ve iş sahibi olmak istiyorsanız makalemizden detayları öğrenebilirsiniz.

Onur Air personel alımı iş ilanları bu yıl için aşağı listede bulunan uygun iş pozisyonları üzerine verilmiştir. Onur Air taşımacılık şirketinin bu iş ilanlarının dışında şimdilik başka iş ilanı yer almamaktadır. Firmanın aşağıda bulunan kabin memuru, analist programcı gibi ilanları hakkında bilgi almak, başvuru şartlarını incelemek ve sonrasında ise iş başvurusunda bulunmak için konu sonunda bulunan Onur Air iş ilanları adresine gidebilirsiniz.

Onur Air firmasında uygun olan iş pozisyonları şöyledir;
- Kabin Memuru (Deneyimli / Deneyimsiz)
- Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Uzmanı Onur Air Taşımacılık A.Ş.
- Muhasebe Uzmanı
- SMS (Emniyet Yönetim Sistemi) Görevlisi / Uzmanı
- Analist Programcı

Onur Air 2015 yılı için kaç kişiyi bünyesinde çalıştıracak, görev verecek bilinmiyor fakat; taşımacılık firmasının internet ortamında bulunan iş ilanları sitesinde şimdilik 5 tane uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Taşımacılık şirketi yeni iş ilanı listeleyeceğinde yine internet ortamında bulunan kariyer sayfasını kullanmaktadır.


Onur Air taşımacılık firması uygun iş pozisyonlarını listelerken internet ortamında bulunan resmi insan kaynakları sayfasından veya diğer iş ilanı - kariyer adreslerini kullanmaktadır. Şirkete iş başvurusu yapacak olanlar aşağıda verilen şirketin kariyer sayfasından yararlanabilirler.

Onur Air Personel Alımı İş İlanlarına ulaşmak için;
http://www.kariyer.net/onur-air-tasimacilik-a-s-is-ilanlari-c8612-p33490/
Onur Air Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder