Modern Karton Personel Alımı İş İlanları

Modern Karton Personel Alımı İş İlanları

Eren Holding'in bünyesinde barınan Modern Karton şirketi sektöründeki hizmetlerine devam etmek için çatısı altında görevlendirmek, çalıştırmak üzere çeşitli personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Modern Karton şirketinin bünyesinde görev almak, çalışmak istiyorsanız makalemizde bulunan Modern Karton iş ilanı bilgilerini takip ederek ilgili sayfadan başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Modern Karton personel alımı iş ilanları 2015 yılı için aşağıda bulunan meslek ve pozisyonlar üzerine verilmiştir. Şirketin internet üzerindeki kariyer iş ilanı adresinde bu ilanların haricinde de bir çok güncel çeşitli iş ilanı bulunmaktadır. Sizlerde Modern Karton şirketinin aşağıda verilen muhasebe elemanı, satış temsilcisi ve raporlama sorumlusu gibi ilanları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, şartlarını inceleyerek başvuruda bulunmak için konumuzda verilen iş ilanı adresine gidebilirsiniz.

Modern Karton'da listelenmiş olan bazı iş ilanları aşağıda bulunmaktadır;
- Satış Temsilcisi
- Satış Mühendisi
- İşletme Mühendisleri
- Satış Destek Elemanı
- Muhasebe Elemanı
- İhracat Operasyon Elemanı
- Raporlama Sorumlusu


Modern Karton şirketi 2015 yılı içinde bünyesine kaç kişiyi katacak bir bilgi yok ancak; şirketin internet üzerinde bulunan kariyer iş ilan web adresinde şimdilik 10'dan fazla güncel iş ilanı bulunmaktadır. Bu ilanların arasına her geçen gün açık pozisyon oldukça yenileri de eklenmektedir yani ilgili sitedeki liste güncellenmektedir.

Modern Karton Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/devanlay-eren-tekstil-san-tic-a-s-is-ilanlari-c1634-p6955
Modern Karton Personel Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder