Garanti Bankası Personel Alımı İş İlanları 2016

Garanti Bankası Personel Alımı İş İlanları 

1946 yılında bankacılık sektöründe faaliyetlerine başlayan banka, 1983 yılında Doğuş Grubuna katılmıştır. Uzun yıllardır bankacılık sektöründe hizmet veren Garanti Bankasının çatısı altında çalışmak istiyorsanız makalemizde verilen Garanti Bankası iş ilanı bilgilerini takip edebilir ve sonrasında bankanın kariyer adresinden başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası personel alımı iş ilanları bu yıl için aşağıda listelenen uygun iş pozisyonları üzerine gerçekleştirilecek olup bankanın bu personel eleman alım ilanlarının haricinde bir çok çeşitli personel ilanı ilgili adreste yer almaktadır. Garanti Bankasının aşağıda yer alan gişe asistanı, satış temsilcisi ve iletişim asistanı gibi ilanlarının detaylarını incelemek, genel başvuru şartlarını takip etmek ve bankaya başvuruda bulunmak için konu sonunda verilmiş olan Garanti Bankası iş ilanları adresine gidebilirsiniz.

Garanti Bankasının kariyer adresinde listelediği bazı iş ilanları şöyledir;
- VAKIFLAR VE İŞTİRAKLER İÇ KONTROL YÖNETMENİ ( Türkiye )
- ARŞİV VE İLETİŞİM ASİSTANI
- GİŞE ASİSTANI
- MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ
- PART TIME MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
- TÜKETİCİ İLİŞKİLERİ KOORDİNASYON YÖNETMENİ

Garanti Bankası 2015 yılı için kaç personel elemanı bünyesinde çalıştıracak, görev verecek bilinmiyor fakat; bankanın internet ortamında yer alan kariyer iş ilanı sayfasında şimdilik 18 tane görev yeri bulunmaktadır. Garanti Bankası yeni iş ilanlarını ve pozisyonlarını listeleyeceği zaman yine aşağıdaki kariyer adresinden yararlanmaktadır.


Garanti Bankası uygun iş pozisyonlarını ve iş ilanlarını yayınlarken insan kaynakları adresinden ya da internet ortamında bulunan iş ilanı adreslerinden faydalanarak ilanlarını listelemektedir. Bu listelenen ilanlara başvuruda bulunmak için aşağıdaki kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Bankası Personel Alımı İş İlanlarına ulaşmak için;
http://www.kariyer.net/garanti-bankasi-is-ilanlari-c5100-p29983/
Garanti Bankası Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder