Galatasaray Spor Kulübü Personel Alımı İş İlanları 2015

Galatasaray Spor Kulübü Personel Alımı İş İlanları 2015

Galatasaray Pazarlama 2002 senesinde Galatasaray Sportif ile gerçekleştirilen anlaşma ile faaliyetlerine başlamıştır. 2002 yılından bu yana mağazacılık alanında hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Galatasaray Spor Kulübü bünyesinde yer almak istiyorsanız yayınlanan iş ilanlarını aşağıdan takip edebilir sonrasında ise iş ilanı adresinde başvurularınızı yapabilirsiniz.

Galatasaray Spor Kulübü personel alımı iş ilanları yeni yıl için aşağıdaki listede bulunan meslekler üzerine listelenmiştir. Galatasaray Spor Kulübünün bir çok güncel personel eleman ilanı ilgili sayfada yer almaktadır. Sizler aşağıda yer alan ilanların detaylarını incelemek, istenen yetenek ve uzmanlıkları takip ederek iş başvurusu yapmak için ilgili iş ilanları sayfasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Galatasaray Spor Kulübünün yayınlamış olduğu güncel ilanlardan bazıları;
- Muhasebe Personeli
- Mağaza Müdürü
- Satış Danışmanı
- Lise Stajyeri
- Online Mağazacılık Satış Derstek Personeli


Galatasaray Spor Kulübü bu yıl bünyesinde kaç personel eleman çalıştıracak bilinmemekte fakat; Galatasaray Spor Kulübünün internet üzerindeki kariyer sayfasında 20'den fazla iş ilanı bulunmaktadır. Galatasaray Spor Kulübü bünyesinde oluşan yeni iş pozisyonlarını yine aşağıda bulunan kariyer sayfası aracılığı ile yayınlamaktadır.

Galatasaray Spor Kulübü Personel Alımı İş İlanları için buraya tıklayınız.
Galatasaray Spor Kulübü Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder