Erdemir Personel Eleman Alımı İş İlanları

Erdemir Personel Eleman Alımı İş İlanları

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları 1960 yılında kurulmuş ancak açılışı 5 yıl sonra yani 1965 yılında gerçekleşmiştir. Uzun yıllardır sektörde hizmet vermeye devam eden Erdemir şirketi bazı boş, uygun iş pozisyonları üzerine personel eleman alımı yapacaktır. Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarında sizlerde çalışmak istiyorsanız makalemizde bulunan Erdemir iş ilanı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Erdemir personel eleman alımı iş ilanları bu yıl için aşağıdaki gibi yayınlanmış olup bu ilanların dışında da bir kaç güncel ilanı bulunmaktadır. Sizlerde aşağıda bulunan genel başvuru, mekanik bakım teknikeri ve muhasebe uzmanı gibi iş ilanları hakkında bilgi almak, ilan şartlarını takip ederek başvuruda bulunmak istiyorsanız konumuzda bulunan Erdemir iş ilanı adresine gidebilirsiniz.

Erdemir şirketinin yayınladığı ilanlardan bazıları şöyledir;
- İnsan Kaynakları Uzmanı
- Muhasebe Uzmanı
- Genel Başvuru
- İşletme Mühendisi Zonguldak
- Mekanik Bakım Teknikeri

Erdemir şirketi bu yıl içinde kaç personel elemanı bünyesine dahil edecek bilemiyoruz ancak şirketin internet üzerinde yer alan iş ilanı adresini incelediğimizde 6 adet görev yeri bulunmaktadır. Erdemir bu ilanlarının arasına boş iş pozisyonu olduğunda yenilerini de eklemektedir.


Erdemir şirketi uygun, boş olan iş ilanlarını yayınlarken aşağıda bulunan kariyer sayfasını kullanmaktadır. Bunun için şirkete başvuruda bulunacak olanlar aşağıda bulunan kariyer adresine giderek güncel olan iş ilanlarını inceleyerek başvurularını yapabilirler.

Erdemir Personel Eleman Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/eregli-demir-celik-fab-t-a-s-is-ilanlari-c4685-p29568/
Erdemir Personel Eleman Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder