Elvan Gıda Personel Alımı İş İlanları 2016

Elvan Gıda Personel Alımı İş İlanları 2016

1952 yılında faaliyetlerine başlayan Elvan Gıda, kurulduğu günden bu yana sektöründe büyümüştür. Şirketin günümüzde 6 yurt içi ve 2 yurt dışı olmak üzere toplamda 8 tane fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalarda yaklaşık olarak 2.000 personel çalışmaktadır. Sizlerde bu personel elemanların arasına dahil olmak istiyorsanız aşağıda verilmiş olan Elvan Gıda iş ilanı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Elvan Gıda personel alımı iş ilanları 2016 yılı için aşağıdaki meslekler, pozisyonlar üzerine yayınlanmıştır. Gıda firmasının aşağıdaki ilanlarının dışında da bir çok iş ilanı ilgili Elvan Gıda iş ilanı adresinde yer almaktadır. Gıda şirketinin aşağıda bulunan gıda teknikeri, depo elemanı ve montaj ustası gibi ilanlarını incelemek ve başvuruda bulunmak için sizlere verilen Elvan Gıda iş ilanı adresine gidebilirsiniz.

Elvan Gıda şirketinin listelemiş olduğu çeşitli iş ilanları şöyledir;
- Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı
- Elektrik Elektronik Mühendisi
- Mekanik Bakım Teknisyeni
- İnşaat Mühendisi
- Gıda Teknikeri
- Montaj Ustası
- Depo Elemanı

Elvan Gıda bu yıl içinde ne kadar personel ve elemanı bünyesinde görevlendirmeyi planlıyor bilinmemekte fakat; gıda şirketinin internet ortamında yer alan kariyer sayfasında 12 tane görev yeri bulunmaktadır. Bu görev yerlerine her geçen gün yenileri de eklenmeye devam etmektedir.


BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Gıda şirketine başvuruda bulunmak için aşağıda verilen kariyer, iş ilanı adresine gidebilir ve firmasının yayınlamış olduğu ilanları takip ederek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Elvan Gıda Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/elvan-gida-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c67597-p0
Elvan Gıda Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder