Efesan Grup Personel Alımı İş İlanları

Efesan Grup Personel Alımı İş İlanları

1972 yılında Süleyman Efe isimli kişi tarafından kurulan Efesan Grup, o yıldan bu yana sektöründeki çalışmalarına devam etmektedir. Şirket bir çok iş pozisyonunda personel alımları gerçekleştirecek olup bu ilanları inceleyerek başvuruda bulunmak isteyenler aşağıdan Efesan Grup iş ilanı bilgilerini takip edebilirler.

Efesan Grup personel alımı iş ilanları bu yıl kaç kişi ile yapılacak bir bilgi yok fakat internet ortamında yer alan şirketin kariyer adresinde 7'den fazla iş ilanı yer almaktadır. Bu ilanların arasına yeni ilanlarını da eklemeye devam eden Efesan Grup'da çalışmak isteyenler aşağıdan detayları takip edebilirler.

Efesan Grup firmasında bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- Güvenlik Görevlisi
- Vardiya Mühendisi
- Üretim Mühendisi
- Mekanik Bakım Elemanı
- Tasarım Uzmanı
- Kalıp Ustası
- Kalıphane Elemanı

Efesan Grup personel alımı iş ilanlarını araştırdığımızda yukarıdaki ilanlara rastladık bu ilanların dışında da ilanı bulunan şirketin diğer ilanlarına ulaşmak istiyorsanız aşağıda verilen Efesan Grup iş ilanı adresine gidebilirsiniz. Bu ilanların arasına her geçen gün yeni ilanlarını da dahil etmekte olan Efesan Grup, bir çok personel alımı gerçekleştirmektedir.


BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?
Efesan Grup firmasının yayınlamış olduğu iş ilanlarını inceleyerek başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda bulunan şirketin kariyer iş ilanı sitesine giderek ilan detaylarını takip ettikten sonra başvuru işlemlerini yapabilirler.

Efesan Grup Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/bohler-sert-maden-ve-takim-san-tic-a-s-is-ilanlari-c8633-p33511/
Efesan Grup Personel Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder