Discovery Channel Personel Alımı İş İlanları

Discovery Channel Personel Alımı İş İlanları

1985 senesinde kurulan Discovery Channel kanalı o yıldan bu yana belgesel kanalı olarak yayın yapmaktadır. Discovery Channel kanalı bu sektörde hizmetlerine devam edebilmek için bünyesine personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Sizlerde belgesel kanalının bünyesinde çalışmak istiyorsanız konumuzdan detayları inceleyebilirsiniz.

Discovery Channel personel alımı iş ilanları bu yıl için aşağıda bulunan uygun iş pozisyonları üzerine yapılacak olup kanalın bu ilanlarından başka iş ilanı bulunmamaktadır. Discovery Channel şirketinin aşağıda bulunan iş pozisyonları hakkında bilgi almak, şartları incelemek ve başvuru yapmak için ilgili kariyer adresine gidebilirsiniz.

Discovery Channel'da listelenmiş olan bazı çeşitli iş ilanları;
- HR Business Partner
- Digital and Social Media Editor - Turkey
- Marketing Manager
- Head of Channels

Discovery Channel şirketi bu yıl kaç personel alımı düzenleyecek bir bilgi yok ancak; kanalın iş ilanı kariyer sayfasında 4 tane boş uygun iş pozisyonu yer almaktadır. Discovery Channel şirketi yeni eleman ilanı yayınlayacağı zaman aşağıda verilmiş olan kariyer sayfasını kullanarak ilanlarını listelemektedir.

Discovery Channel bünyesinde oluşan boş iş pozisyonlarını, iş ilanlarını listelerken aşağıda verilen kariyer adresini kullanmaktadır. Bunun için kanala iş başvurusu yapacak olanlar aşağıdaki siteye giderek ilanlara iş başvurularını yapabilirler.

Discovery Channel Personel Alımı İş İlanlarına ulaşmak için tıklayınız.
Discovery Channel Personel Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder