Dinçer Lojistik Personel Alımı İş İlanları 2015

Dinçer Lojistik Personel Alımı İş İlanları 2015

Dinçer Lojistik şirketi 2003 senesinde sektördeki çalışma ve hizmetlerine başlamıştır. Kurulduğu seneden bu yana bulunduğu sektördeki çalışma ve hizmetlerine devam eden lojistik firması bu çalışmalarına bu senede devam edeceği için personel eleman alımı gerçekleştirecektir. Sizde Dinçer Lojistik'in bünyesine dahil olmak istiyorsanız aşağıdan detayları takip edebilirsiniz.

Dinçer Lojistik personel alımı iş ilanları bu yılda aşağıda bulunan meslekler üzerine yapılacaktır. Lojistik şirketinin muhasebe sorumlusu ilanı haricinde başka ilanı bulunmamaktadır. Şirketin muhasebe sorumlusu ilanı hakkında detaylıca bilgi almak, şartlarını takip ederek başvuru yapmak için konu sonunda bulunan iş ilanları adresine gidebilirsiniz.

Dinçer Lojistik firmasının kariyer sayfasından listelediği iş ilanlarından bazıları;
- Muhasebe Sorumlusu
Dinçer Lojistik firması kaç kişiyi bünyesinde çalıştıracak, görevlendirecek bir bilgi yok fakat; lojistik şirketinin internet ortamında bulunan iş ilanları adresinde 1 tane uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Lojistik şirketi bünyesinde uygun iş pozisyonu olduğunda yine internet ortamında bulunan kariyer sayfasını kullanarak ilanlarını yayınlamaktadır.

Dinçer Lojistik Personel Alımı İş İlanları için;
http://www.kariyer.net/dincer-lojistik-ltd-sti-is-ilanlari-c23659-p15002/
Dinçer Lojistik Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder