Borçelik Personel Eleman Alımı İş İlanları

Borçelik Personel Eleman Alımı İş İlanları

Türkiye'de faaliyetlerini sürdüren Borusan Grubu bünyesinde müşterilerine hizmet veren ve kurulduğu günden bu yana sektördeki çalışmalarını sürdüren Borçelik şirketinin çatısı altında yer almak istiyorsanız şirket çeşitli uygun iş pozisyonlarına eleman alımları yapacaktır. Bu personel eleman alımı ilanlarını incelemek istiyorsanız makalemizden yararlanabilirsiniz.

Borçelik personel eleman alımı iş ilanları bu yılda aşağıda bulunan pozisyonlar, meslekler için listelenmiş olup bu ilanların dışında da ilgili sayfada ilanları bulunmaktadır. Borçelik şirketinin aşağıdaki üretim operatörü, üretim elemanı ve tavan vinci operatörü ilanlarını incelemek ve bu ilanlara başvuruda bulunmak için ilgili iş ilanı adresini ziyaret edebilirsiniz.

Borçelik şirketinin yayınlamış olduğu bazı iş ilanları şöyledir;
- Üretim Operatörü
- TAVAN VİNCİ OPERATÖRÜ
- ELEKTRİK BAKIM OPERATÖRÜ
- ARGON KAYNAK OPERATÖRÜ
- Üretim Elemanı

Borçelik personel eleman alımı iş ilanları bu yıl için kaç kişi ile yapılacak bilgi yok fakat; şirketin internet ortamında bulunan kariyer adresinde 8 tane personel eleman alım ilanı bulunmaktadır. Borçelik şirketi yeni iş ilanı yayınlayacağı durumda yine sizlere verilmiş olan kariyer adresinden ilanlarını listelemektedir.


Borçelik şirketi uygun olan iş pozisyonlarını yayınlarken internet üzerinde kullanmış olduğu kariyer sayfalarından yararlanıyor. Bunun için şirkete başvuruda bulunmak isteyen kişiler aşağıda verilen kariyer iş ilanı adresine giderek ilanlara başvuruda bulunabilirler.

http://www.kariyer.net/borcelik-is-ilanlari-c1332-p3634/
Borçelik Personel Eleman Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder