Bayrak Lastik Personel Alımı İş İlanları

Bayrak Lastik Personel Alımı İş İlanları

Şirketin geçmişi 1974 senesine kadar dayanmaktadır. O yıllarda küçük bir atölyede başlayan otomotiv yedek parça üretimleri daha sonrasında fabrikaların açılması ile gelişmiş ve günümüze kadar gelebilmeyi başarmıştır. Bu sektördeki başarısını sürdürebilmek için bünyesine personel eleman alımları yapacak olan Bayrak Lastik'de sizlerde çalışmak istiyorsanız aşağıdan detayları takip edebilirsiniz.

Bayrak Lastik firması uygun olan pozisyonlarını ve çeşitli iş ilanlarını yayınlarken sizlere aşağıda verdiğimiz kariyer sitesinden ilanlarını listelemektedir. Lastik firmasına başvuruda bulunacak olanlar bu konumuzda bulunan Bayrak Lastik iş ilanı adresine aşağıdan ulaşarak başvuru işlemlerini yapabilirler.

Bayrak Lastik firmasının kariyer adresinde bulunan iş ilanlarından bazıları;
- Elektrik Bakım Elemanı
- Mekanik Bakım Elemanı
- Satınalma Mühendisi
- Giriş Kalite Kontrol
- Talaşlı İmalat Operatörü
- Kalıp Tasarım Elemanı
- KALİTE MÜHENDİSİ

Bayrak Lastik personel eleman alımı bu yıl için yukarıdaki gibi yapılacak olup lastik şirketinin internet üzerinde bu ilanlarının dışında da ilanları bulunmaktadır. Yukarıda yer alan elektrik bakım elemanı, giriş kalite kontrol ve kalıp tasarım elemanı alımı ilanlarını takip etmek ve bu ilanlara başvuruda bulunmak için konumuzda verilen Bayrak Lastik iş ilanı adresini kullanabilirsiniz.
Bayrak Lastik firması 2015 yılı içinde kaç kişiyi bünyesine katacak bilinmemekte fakat; lastik şirketinin kariyer adresini takip ettiğimizde 10 adet görev yeri listelenmiştir. Şirket bünyesinde boş iş pozisyonu olduğu zamanlar yine ilgili kariyer adresinden ilanlarını listelemektedir.

Bayrak Lastik Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/bayrak-lastik-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c2736-p19072/
Bayrak Lastik Personel Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder