Asaş Ambalaj Personel Alımı İş İlanları

Asaş Ambalaj Personel Alımı İş İlanları

1978 senesinde hizmetlerine başlayan Asaş Ambalaj, sektörüne yaptığı yatırımlar ile günümüze kadar başarılı bir şekilde gelmiş ve sektörünün öncü firmalarından birisi haline gelmiştir. Sektörünün başarılı şirketi Asaş Ambalaj bünyesine uygun iş pozisyonu oldukça da personel eleman alımları gerçekleştirmektedir. Bu alımları incelemek istiyorsanız makalemizin devamından gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Asaş Ambalaj personel alımı iş ilanları bu yıl içinde aşağıda bulunan iş pozisyonları üzerine listelenmiş olup ambalaj şirketinin aşağıda yer alan ilanlarının dışında personel ilanı bulunmamaktadır. Sizlerde ambalaj şirketinin aşağıda bulunan forklift operatörü, üretim mühendisi ve müşteri ilişkileri sorumlusu ilanlarının şartlarını incelemek, diğer bilgilerini inceleyerek başvuruda bulunmak için konumuzda bulunan Asaş Ambalaj iş ilanı adresine gidebilirsiniz.

Asaş Ambalaj şirketinin kariyer iş ilanı adresinde yayınlanmış olan bazı iş ilanları şöyledir;
- Forklift Operatörü
- Üretim Mühendisi
- Customer Representative
- Müşteri ilişkileri Sorumlusu
Asaş Ambalaj şirketi bu yıl içinde ne kadar personel elemanı bünyesinde görevlendirmeyi planlıyor bilgi yok fakat; ambalaj şirketinin internet ortamında bulunan kariyer iş ilanları adresinde 4 tane görev yeri listelenmiştir. Ayrıca ambalaj şirketi bünyesinde boş iş pozisyonu oluştuğunda yine aşağıda bulunan kariyer adresini kullanarak ilanlarını listelemektedir.

Asaş Ambalaj Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/asas-ambalaj-baski-san-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c10269-p291/
Asaş Ambalaj Personel Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder