Trakya Elektrik Personel Alımı İş İlanları 2015

Trakya Elektrik Personel Alımı İş İlanları 2015

Tredaş - Trakya Elektrik firması İbrahim Çeçen Holding'in bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Trakya Elektrik şirketi kurulduğu seneden bu yana elektrik sektöründeki çalışmalarını hız kesmeden sürdürmekte ve bu alandaki hizmetlerini her daim sürdürmek için bünyesine işçi personel alımı gerçekleştirmektedir. Bu personel işçi alımlarını incelemek isteyenler makalemizden gerekli bilgileri alabilirler.

Trakya Elektrik şirketi güncel personel alımı ilanlarını yayınlarken internet üzerinde bulunan iş ilanları sayfalarını kullanmaktadır. Şirketin güncel olan personel alımı ilanlarını takip ederek başvuruda bulunmak için konunun sonundaki iş ilanı adresine gidebilirsiniz.

Trakya Elektrik personel alımı iş ilanları 2015 de aşağıda verilmiş meslekler üzerine gerçekleştirilecektir. Elektrik şirketinin bu aşağıdaki ilanlarından daha fazlası ilgili iş ilanları adresinden listelenmiştir. Firmanın aşağıdaki ilanlarının başvuru şartlarını, detaylarını inceleyerek başvuruda bulunmak için iş ilanları adresine gidebilirsiniz.

Trakya Elektrik'de listelenmiş olan bazı iş ilanları şöyledir;
- Elektrik Elektronik Mühendisi
- Kurumsal Satış Uzmanı
- Operasyon Destek Uzmanı
- Bütçe Planlama ve Raporlama Müdürü
Trakya Elektrik personel alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak bilgi yok fakat; elektrik şirketinin internette ki kariyer iş ilanı adresinde 20'den fazla uygun iş pozisyonu yer almaktadır. Elektrik şirketi bünyesinde oluşan yeni iş ilanlarını yayınlarken internette bulunan ilgili iş ilanları adresini kullanmaktadır.

Trakya Elektrik Personel Alımı İş İlanları için;
http://www.kariyer.net/ic-ictal-enerji-is-ilanlari-c3815-p0
Trakya Elektrik Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder