Entegre Harç Sanayi Personel Alımı İş İlanları 2015

Entegre Harç Sanayi Personel Alımı İş İlanları 2015

Entegre Harç Sanayi 1978 senesinde faaliyetlerine başlamış daha sonra 1989 senesinde Ata İnşaat Grubu tarafından devralınmıştır. Kurulduğu seneden bu yana sektöründe faaliyetlerine devam eden Entegre Harç Sanayi bazı iş pozisyonları için personel eleman alımları yapacaktır. Firmanın bu alım ilanlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Entegre Harç Sanayi personel alımı iş ilanları 2015 de aşağıdaki gibi verilmiştir. Firmanın aşağıda bulunan ilanlarından başka güncel ilanları da ilgili kariyer adresinde bulunmaktadır. Aşağıdaki ilanların detaylarını incelemek ve başvuruda bulunmak için makale sonunda bulunan link adresine gidebilirsiniz.

Entegre Harç Sanayi'de listelenmiş bazı iş ilanları şöyledir;
- İhracat Operasyon Uzmanı
- İhracat Satış Uzmanı
- Sevkiyat Elemanı
- Bakım Şefi
- Elektrik Bakım Teknisyeni

Entegre Harç Sanayi personel alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile düzenlenecek bilinmemekte fakat; Entegre Harç Sanayi şirketinin internet üzerinde 23 tane boş, uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Firma bünyesinde boş iş pozisyonu oluştukça yeni iş ilanlarını ilgili adresten listelemektedir.
Entegre Harç Sanayi güncel iş pozisyonlarını listelerken kariyer adreslerini kullanmaktadır. Firmanın listelediği güncel iş pozisyonlarını inceleyerek iş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıda verilmiş olan kariyer internet adresine giderek iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Entegre Harç Sanayi Personel Alımı İş İlanları için tıklayın.
Entegre Harç Sanayi Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder