Taha Giyim Personel Alımı İş İlanları 2015

Taha Giyim Personel Alımı İş İlanları 2015

Taha Giyim şirketi 2000 yılında çalışmalarına başlamış ve kısa sürede Türkiye'nin önde gelen konfeksiyon üretim şirketleri arasında yerini almıştır. 2015 yılındaki faaliyetlerine devam edecek olan Taha Giyim bazı uygun iş pozisyonları için personel alımları yapacaktır. Giyim firmasının bu personel alımlarından faydalanmak istiyorsanız konumuzdan detayları inceleyebilirsiniz.

Taha Giyim personel alımı iş ilanları 2015 yılı için aşağıdaki iş pozisyonları için listelenmiş olup firmanın bu ilanlarının dışında da personel eleman ilanları bulunmaktadır. Taha Giyim şirketinin listelemiş olduğu iş ilanlarının genel niteliklerini incelemek, diğer ilanları takip ederek iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız ilgili adrese gidebilirsiniz.

Taha Giyim'de listelenmiş olan bazı iş ilanları;
- KUMAŞ TEDARİK UZMANI
- ANALİTİK-ORGANİK BÖLÜM SORUMLUSU
- STRATEJİ VE SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI
- SAP CO-PA MODÜL SORUMLUSU
- PLANLAMA UZMANI (Dokuma)

Taha Giyim personel alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz fakat; giyim firmasının internette 12 tane iş pozisyonu bulunmaktadır. Şirket yeni iş pozisyonu yayınlayacağı zaman yine aşağıda verilmiş olan iş ilanı kariyer adresini kullanmaktadır.


Taha Giyim firmasına nereden, nasıl iş başvurusu yapılır?
Taha Giyim şirketi bünyesinde yer alan uygun iş pozisyonlarını listelerken bazı belli iş ilanı sitelerini kullanmaktadır. Şirketin kullandığı kariyer adresini aşağıda verdik verilen kariyer adresinden güncel ilanları takip ederek iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taha Giyim Personel Alımı İş İlanlarına ulaşmak için tıklayınız.
Taha Giyim Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder