Lescon Personel Alımı İş İlanları 2017

Lescon Personel Alımı İş İlanları 2017

Lescon şirketi 1980 senesinde kurulmuş spor giyim şirketidir. Kurulduğu günden bu yana sektöründe başarı ve istikrar ile ilerlemekte olan Lescon, 2017 yılında bu ilerlemelerine devam edebilmek için bazı uygun iş pozisyonlarına personel işçi alımları gerçekleştirecektir. Lescon spor giyim firmasının bu personel ilanlarından yararlanmak isteyenler makalemizde ki bilgileri inceleyebilirler.

Lescon şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Lescon güncel iş ilanlarını ve uygun iş pozisyonlarını yayınlarken çeşitli iş ilanı kariyer sayfalarını kullanmaktadır. Bu sebeple ayakkabı şirketine iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler makalemizde verdiğimiz Lescon iş ilanı sayfasına giderek iş başvurularını yapabilirler.

Lescon personel eleman alımı iş ilanları 2017 yılında aşağıdaki gibi verilmiş olup ayakkabı şirketinin bu iş ilanları haricinde birçok güncel iş ilanı bulunmaktadır. Ayakkabı şirketinin bu yayınlamış olduğu ilanları detaylıca ayrıntılı olarak incelemek, genel başvuru şartlarını takip ederek iş başvurusunda bulunmak için ilgili Lescon iş ilanı sitesine gidebilirsiniz.

Lescon'da uygun olan bazı iş pozisyonları şöyledir;
- Güngören Üçyüzlü Outlet Yönetici Yardımcısı
- Mall Of İstanbul AVM Mağaza Müdür Yardımcısı
- Ankara Kızılay AVM Satış Danışmanı
- Lescon Diyarbaır Forum AVM Kasiyer
- Samsun Piazza Mağaza Yönetici Yardımcısı
- Ankara Optimum Outlet AVM Satış Danışmanı

Lescon 2017 yılında bünyesinde görevlendirmek ve çalıştırmak üzere kaç personel işçi alımı yapacak bilinmiyor ancak; ayakkabı şirketinin kariyer sayfasında 25'den fazla uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Lescon bünyesinde boş, uygun iş pozisyonu olduğu zamanlar sizlere aşağıda verilen kariyer iş ilanı sayfasından yararlanmaktadır.

Lescon Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Lescon Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder