Koton Personel Alımı İş İlanları 2017

Koton Personel Alımı İş İlanları 2017

Koton hazır giyim firması 1988 senesinde kurulmuş ve o yıllardan bu yana sektörde başarılı bir şekilde ilerlemiştir. Ürünlerindeki kalitesi ile müşterilerinin beğenisini kazanan Koton, bu müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla bünyesine bazı alanlarda görevlendirmek üzere personel eleman alımları yapacaktır. Koton firmasının bu personel ilanlarından sizlerde yararlanmak istiyorsanız makalemizde ki bilgileri takip edebilirsiniz.

Koton hazır giyim şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Koton bünyesindeki uygun iş pozisyonlarını ve çeşitli kariyer ilanlarını yayınlarken farklı ilan adreslerini kullanmaktadır. Hazır giyim firmasına iş başvurusunda bulunmak isteyenler makalemizin sonunda verilmiş olan kariyer sayfasına giderek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Koton personel eleman alımı iş ilanları 2016 de aşağıdaki gibi listelenmiş olup hazır giyim şirketinin bu iş ilanlarının haricinde birçok güncel iş ilanı yer almaktadır. Hazır giyim firması olan Koton'un yayınlamış olduğu aşağıdaki ilanları tek tek ayrıntılı olarak takip etmek, yayınlanan ilanın şartlarını incelemek ve şirkete iş başvurusunda bulunmak için verdiğimiz kariyer adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koton'da uygun olan çeşitli iş ilanları şöyledir;
- Depo Görevlisi - MERTER PLATFORM AVM
- Satış Danışmanı - BOLU 14 BURDA AVM
- Mağaza Müdür Yardımcısı
- Mağaza Müdürü
- Kasiyer
- Sevkiyat Şoförü


Koton şirketi 2016 yılında bünyesine kaç personel eleman alımı yapacak bilinmemektedir ancak; hazır giyim firmasının kariyer adresinde 307 tane uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Koton firması bünyesinde oluşan yeni iş pozisyonlarını yayınlarken yine aynı aşağıdaki kariyer sayfasından yararlanarak ilanlarını yayınlamaktadır.

Koton Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/koton-is-ilanlari-c2116-p12254/
Koton Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

1 yorum:

Sezai keve dedi ki...

Slm bn sezai keve sultanbeyli de oturuyurom askerliğimi yapmışım paketleme bülümünde çalışyuromdm acil iş arıyurom 3 vardıyalı calışabilirim işte nmrm 5352031771tşkrler

Yorum Gönder