Gold Personel Alımı İş İlanları 2016

Gold Personel Alımı İş İlanları 2016

Teknoloji marketi sektöründe Türkiye'de hizmet vermekte olan Gold şirketi küçük ev aletleri, cep telefonu, oyun konsolları, televizyon ve fotoğraf makinesi gibi daha saymadığımız bir çok ürünün satışlarını gerçekleştirmektedir. Bünyesinde 650'ye yakın personeli bulunan ve 52 satış noktası ile hizmetlerine devam etmekte olan Gold, bu hizmetlerine devam etmek için bazı alanlarda personel eleman alımı gerçekleştirecektir.

Gold firmasına nasıl, nereden iş başvurusu yapılır?
Gold şirketi uygun iş pozisyonlarını ve çeşitli personel eleman ilanlarını yayınlarken kariyer internet sitelerini kullanmaktadır. Bunun için Gold şirketine iş başvurusunda bulunacak olanlar makalemizde verilen bilgileri inceledikten sonra ilgili Gold iş ilanı sayfasına giderek iş başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Gold personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılı için bunlarla yapılacak olup şirketin bu ilanlarının dışında başka güncel ilanları da bulunmaktadır. Şirketin yayınladığı bu ilanları sürekli olarak takip etmek, ilan şartlarını incelemek ve Gold firmasına iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıda bulunan Gold iş ilanı kariyer adresine gidebilirsiniz.

Gold'da uygun olan bazı iş pozisyonları şöyledir;
- SATIŞ DANIŞMANI Hatay GOLD TEKNOLOJİ MARKETLERİ
- KASİYER
- Saat Satış Danışmanı - Gsa Saat Aksesuar
- Management Trainee
- DEPO VE TEKNİK SERVİS ELEMANI
- SATIŞ DANIŞMANI

Gold personel eleman alımı iş ilanları 2016 de kaç kişi ile gerçekleştirilecek bilemiyoruz fakat; internet üzerinde şirketin 38 adet personel ilanı bulunmaktadır. Ayrıca Gold şirketi yeni iş pozisyonu oluştuğu zaman yine aynı sayfadan ilanlarını güncellemektedir. Şirketin güncel ilanları için aşağıdaki link sayfasından yararlanabilirsiniz.

Gold Personel Alımı İş İlanları için
http://www.kariyer.net/gold-group-is-ilanlari-c7015-p31893/
Gold Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder