Etstur Personel Alımı İş İlanları 2017

Etstur Personel Alımı İş İlanları 2017

Türkiye'de faaliyetlerini sürdürmekte olan başarılı turizm gruplarından birisi olan Etstur, 1991 yılında müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Başarılı turizm grubu kurulduğu günden bu yana sektörde hızla ilerlemiş ve ilerlemeye devam etmektedir. Bu ilerlemesini sürdürmek için bazı uygun iş pozisyonlarına personel işçi alımı yapacaktır. Etstur'un bu iş ilanlarından yararlanmak isteyenler makalemizden detayları inceleyebilirler.

Etstur firmasının ilanlarına nasıl, nereden başvuruda bulunulur?
Etstur bünyesinde boş, uygun pozisyon oldukça ilgili sayfadan ilanlarını güncellemektedir. Bu sebeple bu ilanlarını yayınladığı web adresine giderek firmanın ilanlarını takip ederek iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etstur personel alımı iş ilanları 2017 yılı için aşağıdaki iş pozisyonları için verilmiştir. Etstur şirketinin aşağıda bulunan yayınladığı ilanları bir bir incelemek, ilanlarını detaylarını öğrenmek ve ilanlara iş başvurusunda bulunmak için ilgili Etstur iş ilanı kariyer adresine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etstur şirketinde uygun olan iş pozisyonları şöyledir;
- Seyahat Danışmanı (Çağrı Merkezi)
- Finans Elemanı
- Uçak Muhasebe Elemanı
- Finans Sorumlusu
- Hac Umre Vize Elemanı
- Ucuzabilet.com Bilet Elemanı
- Medine Bölge Temsilcisi

Etstur şirketi 2017 de bünyesinde görevlendirmek, çalıştırmak üzere kaç adet personel eleman alımı gerçekleştirecek bilemiyoruz ancak; Etstur şirketinin kariyer iş ilanı adresinde 23 tane uygun iş ilanı bulunmaktadır. İhtiyacı oldukça ilan ekleyen ve bu şekilde ilanlarını güncelleyen Etstur'da sizlerde çalışmak istiyorsanız konumuzda verilen link adresini kullanabilirsiniz.

Etstur Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Etstur Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder