Etis Lojistik Personel Alımı İş İlanları 2015

Etis Lojistik Personel Alımı İş İlanları 2015

Lojistik sektöründe bulunan ve hizmetlerini sürdüren Etis Lojistik, 2015 yılında alanındaki çalışmalarını sürdürmek için bazı uygun iş pozisyonları için personel alımları gerçekleştirecektir. Etis Lojistik firmasının bünyesine dahil olmak istiyorsanız makalemizde verilmiş olan Etis Lojistik iş ilanı kariyer bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Etis Lojistik şirketine nasıl, nereden iş başvurusu yapılır?
Etis Lojistik firması boş, uygun olan personel ilanlarını yayınlarken çeşitli kariyer web adreslerinden yararlanmaktadır. Etis Lojistik şirketinin yayınlamış olduğu eleman personel ilanlarını inceleyerek iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıda verilen link adresine gidebilirsiniz.

Etis Lojistik personel alımı iş ilanları 2015 yılında aşağıda bulunan iş pozisyonları için listelenmiştir. Lojistik şirketinin aşağıda bulunan iş ilanlarının dışında bir kaç adet daha personel ilanı bulunmaktadır. Etis Lojistik şirketinin aşağıdaki personel ilanlarını detaylıca incelemek, personel ilanlarının şartlarını inceleyerek iş başvurusunda bulunmak için firmanın kariyer adresine gidebilirsiniz.

Etis Lojistik'de uygun olan bazı iş ilanları şöyledir;
- İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı
- Lojisitik Sektörü Genel Başvuru
- Lojistik Proje Yöneticisi (Endüstri Mühendisi)
- Sevkiyat Şefi (Dağıtım Operasyonları)


Etis Lojistik personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılı için kaç personel eleman ile gerçekleştirilecek bilemiyoruz ancak lojistik firmasının ilanlarını yayınladığı web adresinde 6 tane uygun iş ilanı bulunmaktadır. Etis Lojistik şirketi yeni iş pozisyonu olduğunda ise aşağıda verilen link adresinden yararlanarak ilanlarını yayınlamaktadır.

Etis Lojistik Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Etis Lojistik Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder