Doğu Pres Personel Alımı İş İlanları 2015

Doğu Pres Personel Alımı İş İlanları 2015

Doğu Pres şirketi 1989 senesinde sektördeki çalışmalarına başlamıştır. Uzun senelerdir bulunduğu sektörde müşterilerine hizmet sunmakta olan Doğu Pres, bu hizmet ve çalışmalarına devam edeceği için bazı boş iş pozisyonları için personel eleman alımı gerçekleştirecektir. Doğu Pres'in bu işçi personel alım ilanlarından yararlanmak istiyorsanız makalemizde bulunan bilgileri takip edebilirsiniz.

Doğu Pres şirketine nereden, nasıl iş başvurusu yapılır?
Doğu Pres bünyesinde oluşan yeni iş pozisyonlarını ve personel ilanlarını listelerken, duyururken bazı kariyer adreslerini kullanıyor. Bunun için şirkete iş başvurusunda bulunacak olanlar makalemizin devamında bulunan Doğu Pres iş ilanı adresine giderek iş başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Doğu Pres personel alımı iş ilanları 2015 yılı itibari ile aşağıda bulunan iş pozisyonları için listelenmiştir. Doğu Pres şirketinin aşağıda yer alan iş ilanları hakkında detaylıca bilgiye ulaşmak, personel ilan şartlarını incelemek ve şirkete iş başvurusunda bulunmak için firmanın kullandığı web adresine gidebilirsiniz.

Doğu Pres'de uygun olan bazı iş pozisyonları şöyledir;
- Depo Sevkiyat Operatörü
- Bakım Mühendisi
- Üretim Mühendisi
- CNC Operatörü
- Kalite Ölçüm Operatörü
- Genel Başvuru

Doğu Pres personel eleman alımı iş ilanları 2015 senesi için kaç adet kişi ile yapılacak bilinmemektedir ancak; şirketin kariyer iş ilanı sitesini ziyaret ettiğimizde 11 tane uygun personel eleman alım ilanı bulunmaktadır. Doğu Pres şirketi yeni iş ilanı listeleyeceği zaman aşağıda bulunan iş ilanı sayfasını kullanmaktadır.

Doğu Pres Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/dogu-pres-san-ve-tic-as-is-ilanlari-c7046-p31924/
Doğu Pres Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder